Audi TT csomagtartó?

Figyelt kérdés
TT -be belefé egy átlagos babakocsi? Valaki esetleg használ ilyen autot?
2015. dec. 28. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt az autót egyáltalán nem arra csinálták. Egyedül a diplomata táskával bemenni a munkahelyre meg vissza. Nem családi autó.
2015. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

átlagos babakocsinme hiszem.

De ha veszel egy maxi cosi hordozót és egy maxi cosi esernyővázat pl. a mila ilyen, akkor azok adapterrel jól összerakhatóak és a váz klassz, kicsi.

Többnyire így oldják meg a sportautókban a babázást. Kicsire csukható váz plusz maxi cosi ülések, amúgyis azok a legjobbak 1 éves korig.

2015. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az jutott még eszembe, hogy ha TT-vel akarsz közlekedni (bár nekünk viszonylag nagy insigniánk van, mégis lecseréltem a kocsinkat a maxi mila-ra) akkor a boltban kérd meg őket, hogy had próbáld bele a bemutató kocsit a csomagtartóba. Nekem ez a mila nagyon bejött esernyőkocsiként is. Még a kalaptartóra is fel tudom tenni.
2015. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan kicsi a csomagtartója, egy közepes/kisebb babakocsi szerintem belefér. Neccesebb a hordozót betenni, illetve abba a gyereket. Hátsó ülésre kizárt, hihetetlen kicsi a hely, anyós ülésen van szerintem az egyetlen opció.
2015. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kizártnak tartom, hogy beférjen.

Nekem egy 3 ajtós Honda Civicem volt, de még abba is nagyon neccesen fért bele.

A barátnőm Peugeot 206 CC-jébe meg egyáltalán nem...

2015. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lina63 ***** válasza:

Kisebb fajta babakocsi belefér, de a 3 ajtós változatot ajánlanám, viszont amit leírtak nehéz belerakni a bébi hordót illetve gyerekülést+ belemanőverezni a gyereket.

Amúgy inkább A3 sportback. Meg azt is jó lenne tudni, hogy melyik évjárat

2015. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekünk az audi a5 cabrioba simán befér Jane ride babakocsink ami nem egy kicsi babakocsi .A barátnőmnek audi tt van és belefér neki a quinny moood babakocsija .
2016. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!