Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit javasolnátok egy nem túl...

Mit javasolnátok egy nem túl kellemes illatú autó csomagtartó szőnyegének illatossá, vagy legalább semleges szagúvá tételéhez?

Figyelt kérdés
Vettem nemrég egy négy éves jó karban levő személyautót, aminek a csomagtartójából egy idő után fura hányás szerű szag kezdett érződni. Nem tudom, hogy mitől lehet, de én lemostam, megszárítottam. Ennek ellenére megint érződik a szag valamilyen szinten. Mit tehetnék ebben az ügyben?

2015. dec. 4. 21:15
 1/6 Tomcatters ***** válasza:
Előző tulaj mit szallitott benne... tetemet 😦 Anno állítólagba volt Discovery,h konkretan egy disznó tetemet tettek egy ezüst corvette utasterébe ,és profi eszközökkel sem tudtak megszabadulni a szagoktól ..., de gondolom azért nálad nem ilyen brutál a helyzet... de ha vegképp nem megy ,akkor csereld a karpitot a csomagterben :)
2015. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy megszáradt rendesen?


Én kivenném a csomagtér szőnyegét, mosás és szárítás (nem csak úgy isten nevében, hanem pl. radiátor fülé akasztva) - és hagynám anélkül a kocsit pár napig. Ha elmúlik a szag, akkor legalább a "tettes" biztos.

2015. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kint szaritsd meg minel melegebben amin nem fog elfustolni a karpit.

Tisztitashoz javaslom a kovetkezot:

Kefevel bedorzsolve "well done" szonyegtisztito Koncentratum es nagynyomasu mosoval veretni automosoban.


Utolso mm ig minden karpitot szedj ki es kint! Csak a fém maradjon bent.


Nem 1*ü...



Ez a well done szonyegtisztito koncentratum olyan eros hogy a kezemrol a szelvedoragasztot is felhozta!

Szürke szögletes flakonban van.


Kiszaritas utan minimum 2hetet varj a beszeressel, szllozon az osszes karpit kint!!!!


Bocs telefonon irtam, olyan lett amilyen....

2015. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezt javaslom : [link]

Ezt is nézd meg ! [link]

Remélem sikerült megfelelő választ adnom a kérdésedre.

2015. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, hozzászólásokat. :)
2015. dec. 4. 22:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Van olyan szolgáltatás, hogy 1 napig takarítják az autót, kiszedik még az üléseket is, és minden szövetet gőzzel tisztítanak. Állítólag nagyon hatásos, és mindenféle szagot eltüntet. Persze ennek ára is van.
2015. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!