Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ezt a babakocsit vettem,...

Ezt a babakocsit vettem, használtan. Anmar hilux márkájú, de a babahordozóba nem vagyok biztos, hogy ilyennek kell lennie?

Figyelt kérdés

[link]


A babahordozó szerintem kemény... a fej részénél hungarocellből van ragasztva egy rész,rajta a vákony huta,és a vékony fejszűkítő.. de meg kopogtatom,és kopog... ebbe nem kéne lennie szivacsnak? Egyébként szerintetek lányos,vagy fiús a kocsi?



2016. jan. 12. 16:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy neked tellett rá. Tudod,ha arra vártam volna,hogy ennyi pénzért tudja babakocsit venni,akkor soha nem vállalnék,gyereket. Az igaz,hogy aprólékosan félre lehet tenni rá a pénzt de én nem vennék akkor se ennyiért! Szerintem a használt,olcsó babakocsiba is boldog,kiegyensúlyozott,vidám babám lesz! :) Szép napot!
2016. jan. 13. 15:33
 12/15 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond. Te kérdezted. Én is örülök,hogy jö fizum van,így telik rá. Boldog benne most a második fiam is! Neked is szép napot! ☺
2016. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Mi Peg perego book plus-ot vettünk két éve 189.999 Ft-ért akciósan. Annak már ADAC töréstesztes a hordozója.
2016. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

A Stokke Crusival én itt lepontozást kapok... :Ddd


A hordozóhoz nem tudok hozzászólni.

Viszont szerintem ez inkább lányos, a virágok miatt.

Fiúnál nem hiszem, hogy használnám.

2016. jan. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
80%
nekem graco van,autosüléssel szintén 35-ért.annak azért minőségibb az autósülés része,nem kicsi mint sok lengyel kocsinak,és a fejénél is magasan véd oldalt.és enm kemény,nem kopog.
2016. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!