Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Milyen kocsit vegyek?

Figyelt kérdés

Van már egy 3 éves gyermekem, tőle megmaradt egy babakocsink, Chicco Simplicity, nagyon szeretem. Első kocsija egy ABC Design Cobra volt, szerettem, de nem akartam megtartani, így eladtuk. Kisebb kocsit akartam tömegközlekedéshez, egy no name kocsival befürödtem, utána jött a Chicco. Most nem tudom, hogy a kistesónak vegyek-e egy komplett babakocsikészletet? Elvileg 0 hónapos kortól használható a mostani kocsink, de mivel nincs mózese, "csak" teljesen hátradönthető ülése, így nem szeretném az első hónapokban használni. Viszont azt is pénzkidobásnak érzem, hogy vegyek egy drága kocsit arra a pár hónapra, hiszen utána úgyis ott lenne a mostani...

Akinél szintén ez volt, hogy oldotta meg?


2016. febr. 25. 23:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!