Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek milyen kocsit vegyek?

Szerintetek milyen kocsit vegyek?

Figyelt kérdés
A lányom 8hónapos múlt, veszek neki babakocsit, de olyat szeretnék ami kislánynak meg kisfiúnak is jó. Néztem egyet ilyen szürkés rózsaszin tetszik is meg minden, de használhatja kisfiú is ? Illene kisfiuhoz?
2014. márc. 22. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A szürke-rózsaszín inkább kislányos. Uniszex színü pl a fekete-piros, szürke-piros, bézs, fekete, és barna.
2014. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szürkés rózsaszín az lányos. Mi homokszínűt vettünk, és úgy néz ki ez tényleg unisex, mert minden idegen megkérdezi, hogy kisfiú vagy kislány a kisfiúnk. Nekem a zöld, homokszín, szürke, piros (nem virágmintás), ami unisex és hirtelen eszembe jutott.
2014. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a rózsaszín miatt lányos...de gyakorlatilag az összes többi szín unisex:) piros,zöld,sárga,kék,barna,bézs...
2014. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És a bordó krémszinű illene kisfiúnak?ak biztos h nem illik a rózsaszin szürkés babakocsi?
2014. márc. 22. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyire és milyen rózsaszín? Szerintem még beleférhet. Mi drapp-krémszínűt vettünk (fiú a nagy, kicsi lány), a másik babakocsink meg fekete-piros.
2014. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod esetleg linkelni a képét ezeknek?
2014. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem. De jelölhetsz facebookon Morvai Erika néven vagyok fent Tulipa kft és kislány a profil.képem. :-)
2014. márc. 22. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát megnéztem, nem igazán unisex, de ha nagyon tetszik, végülis belefér :)

De a kislányod nagyon édes, szépek vagytok :)

2014. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!