Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen autósülést vegyünk a...

Milyen autósülést vegyünk a hordozó után?

Figyelt kérdés
9-10 kiló körül van a lányom, úgyhogy még valameddig jó neki a 0-13 kg-ig használható hordozónk, de kezd szűkös lenni, úgyhogy gondoltam keresek neki egy nagyobb ülést. 0-25-ig vagy 0-36-ig nézzek? Melyik lenne a praktikusabb? Nem sokat használnánk, csak ha valahova elutazunk a városból, úgyhogy max 40 000-et költenék rá.
2016. márc. 16. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem kapsz biztonságos ülést. Mennyi idős a gyerek? Minimum 1,5 éves korig háttal kell utaznia tehát 0-18as ülés kell ha hordozót előbb kinövi. Fiam 2 évesen lett csak 13kg így addig a hordozóban volt.
2016. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyerek? Ül stabilan? Ha még nem, akkor 0-18 kg-os lenne a jó, ha már nagyobb és stabilan ül, akkor lehet a többi kategóriában gondolkodni. Mi 7 hónaposan cseréltünk, de az én fiam akkor már 9 kg volt viszont nem ült még, tehát 0-18 kg-os ülést vettünk. Kb. 1 éves volt, mikor menetirányba fordítottuk. 2 évesen kapott 9-36 kg-os ülést. Hiába nem használjátok sokat, akkor sem ártana jó minőségűt venni, mert csattani bármikor lehet, akkor is, ha csak évente egyszer használjátok.
2016. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
14 hónapos, úgyhogy már régóta stabilan ül. Igazából még bele lehet rakni a hordozóba, de mocorog benne, látszik, hogy már kényelmetlen neki. Amúgy azt félre írtam, 9-25 és 9-36 akart lenni természetesen. 0-18-ban már nem igazán gondolkodnék.
2016. márc. 16. 20:23
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze szeretném, hogy jobb minőségű legyen, de ennyi rá a keret, azért nem 7000-es autósülést néztem, azért ennyiért már vannak jók nem? Nyilván nem csúcskategóriás, de 30 000 körül már csak van jobb fajta. Tetszett a boltban egy Besafe, de az 70 000 volt és ezt nem engedhetjük meg magunknak. Volt még Espiro, az volt 40 000, ott is kicsit szívtam a fogam, de ez talán még beleférne, viszont az 36 kilóig volt.
2016. márc. 16. 20:27
 5/11 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Ilyen kicsi gyereknek nem vennék még 36-os ülést. Az én fiam 15 kg felett volt mikor vettük neki, egy 9 kg-os gyerek elveszne még benne, hiába 9 kg-tól van, de ezek nagy ülések, nagyobb gyerekeknek. Nézd meg az ADAC tesztet hogy ebben az árkategóriában mi felelt meg 9-25-ös ülésben, ebben nem tudok segíteni, nekünk drágább van.
2016. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az espiro ülések nagyon gyérek. Rakjatok még félre kicsit. Én ilyen picit csak háttal kötnék mèg be.
2016. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezt az ADAC tesztet hol lehet megnézni? Linkelnéd légyszíves? A boltban mutattak 9-25-ös üléseket, azt mondták, azokat be lehet kötni fordítva. Mint írtam nem engedhetünk meg magunknak nagyon drága ülést. Ha megtehetném, én megvenném neki a legszuperebb ülést, de sajnos nem tehetem meg. Tudtok valami a Freeon márkáról? A boltban azt mondták, hogy lengyel gyártmány és hogy jó, de én nem értek hozzá.
2016. márc. 17. 08:06
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és volt még azt hiszem pierre cardin ülés, az milyen?
2016. márc. 17. 08:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Linkelni nem tudok, de írd be a keresőbe, hogy ADAC 2015 gyerekülés teszt, ki fogja adni.
2016. márc. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pierre cardin a legalja. A másikat nem ismerem de a lengyel cuccok nem szoktak jók lenni.
2016. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!