Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke v3 babakocsit szeretnék...

Stokke v3 babakocsit szeretnék venni szerintetek jó?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Egy noname pont ugyanolyan jó, ne adja Isten használtan is. Csak erről virít a lóvé, a másikról meg nem.
2016. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Nekünk ilyen van. Szeretem, mert nagyon praktikus és nagyon könnyen kezelhető, oldalra forgatható, a Margit-szigeti füvön és a macskakövön is úgy tolja a kocsi, hogy öröm nézni.:) A karja nagyon jó támaszkodni, ha padkára emeli az ember, ilyet másiknál nem láttam.


Nálunk a férjem és köztem fél m magasságkülönbség van, mindkettőnknek állítható a kocsi karja és váza is. Nagyon jó, hogy a gyerek magasan van benne, nem fájdul meg a dereka az embernek és mindig szemmel is tudja tartani. Könnyedén lépcsőztethető, kis bevásárlásokhoz is alkalmas. A pohártartója nagyon praktikus itatóspohárnak/cumisüvegnek/kávéspohárnak neked.


Előre és hátra is lehet rá táskát tenni, ami szintén nagyon bejön. A hordozója és a sportrész is használható újszülött szűkítőjével már 0 napos kortól, így nem is kell pl. mózest venned.


Nekem egyébként a dizájnja is tetszik, szeretem a szép dolgokat. A kerületben sok ilyen kocsi van, látok mindenféle típust, nemcsak a v3-at, és azokkal is praktikus közlekedni, ahogy látom.

2016. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha megtehetném én is Stokke babakocsit vettem volna! :)

Nekünk ilyen van: [link]

Szerintem ez is tökéletes amúgy! :)

2016. ápr. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Stokke xplory v3 van, nagyon szeretem, a férjem is, jól választottunk. Simán elférek boltban polcok között, ahol más babakocsi nem. A másik kedvencem, hogy magasan van a baba, nem a derekamat nézi, hanem az arcomat. Napi több órát tölt benne, úgyhogy nem mindegy hogy miben van, meg nekem se, hogy mit tolok.

Persze jönnek majd a fujjogók, hogy mekkora sznobság, de úgy gondolom, hogy akinek ez tetszik, és megteheti, vegye meg, nem fúj csalódni. Én használtam vettem, fél havi fizetésem költöttem rá, nem vertem magunkat hitelbe, nem éhezik miatta a család...

Másnak meg más lesz a tökéletes. Terepre, vagy ha sok cuccot kell hurcolni vele nem túl jó választás.

2016. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép, én is olyat szeretnék :)

Utolsó, megkérdezhetem, hogy hol, és mennyiért vetted a tiéteket? :)

2016. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Londonban vettem, angol Stokke csoportban árulták, de ebayen van néha aki szállít Magyarországra is. Az enyém kb százezer volt mózes nélkül.
2016. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is használtam vettem, van egy fb csoport, "használt stokke" a neve, de nem magánszemélyek árulnak, tök jó!:)
2016. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek :)
2016. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!