Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Meddig szokás babakocsiba...

Meddig szokás babakocsiba hordani a gyereket?

Figyelt kérdés
2016. máj. 17. 15:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De siettem munkába mint írtam.
2016. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Helyes válasz ***** válasza:
48%
Ha nem akarod cipelni akko sokáig.(vicc volt.)Hát szoktasd rá minél előbb a járásra,de arra figyelj,hogy mikor fárad el,akkor toljad csak a taligát.A távolság nagyban befolyásolja,mert ha messzire megy az ember,akkor úgyis a kocsiba köt ki a kölök.Szerintem a 3 éves kor a vízválasztó.Egy kor fölött már ciki.Én rolleren viszem őt(4 éves).Magam elé rakom oszt gurulás ezerrel.Ha akar gyalogol vagy futkározik,de a nagyobb távokra segédeszköz kell,mert 16 kiló a nyakamban kilométereken át egy erős katonai menetgyakorlatnak is megtenné.
2016. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 berkeczy ***** válasza:
Szokas amig szukseg van ra ...testverek...sem egyformak
2016. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Hozzánk az oviba még pár 4 évest is hoznak babakocsival. Igaz ők messziről jönnek. Nem végig ül a kocsiban a gyerek,de szerintem több kilométert legyalogolni még nem jó nekik. Szóval attól függ mennyit mentek...
2016. máj. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 berkeczy ***** válasza:
5 evest...is beultettem...nem...ertem...attol...teszed...fuggove...amit...irnak...ket...testver...sem...egyforma...
2016. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 berkeczy ***** válasza:
5...evest..is...beultettem...ha...ha. szukseg...van...ra...ket...testver...sem...egyforma....
2016. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!