Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miben lehet megetetni egy 6...

Jenny14 kérdése:

Miben lehet megetetni egy 6 és fél hónapos kisbabát, ha még nem tud egyedül ülni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Eddig működött az autóshordozós megoldás. Autónk nincs , de ezt úgy kaptuk ajándékba használtan, és nem is volt kérdés, hogy mivel egyedül vagyok, így ebben könnyebb lesz megetetnem pürés dolgokkal a kicsit, de mostmár mindenáron ki akar mászni belőle, és lehetetlen megetetni, hiába éneklek, vagy dumálok neki. Bekötni nem tudom, mert sajnos túl rövid az öv a hordozón, és nem lehet állítani sem rajta. Valaki valami ötlet? okostojások kíméljenek!! Valódi megoldásokra van szükségem!!

2016. jún. 16. 15:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

Ne énekelj, dumálj, és ne csinálj színházat! Ha nem éhes, ne egyen. Sok felnőtt örülne, ha ezt a jó ösztönét nem irtották volna ki a szülei.

Etesd ölbe véve. Üljetek az asztal mellé, oda tedd az ételt. A felsőtestét kicsit megemelve feküdjön a baba bal karodon (ha jobbkezes vagy), és kényelmesen tudod etetni. Ha már nem szopik, legalább ennyi maradjon az etetés bensőségességéből. A céltalanul kalimpáló kezét is megfoghatod, hogy ne üsse ki a kezedből a kanalat. Mivel még nem ül, biztos korai a kanalazással próbálkozni. Ha szemmel láthatóan szabadulni akar, köpködi az ételt, fejezzétek be!

Később sem kell etetőszék. Ha biztosan ül, tegyél egy kissámlit a hokedli elé, és máris van hol etetned. Szembe ülsz vele, adsz neki egy kanalat, hadd próbálkozzon, és egy másik kanállal eteted. Persze innen fel tud állni, ha akar, de ez nem baj. Egészségére kívánod az ebédet,és legközelebb uzsonnakor hívod enni. Hamarosan az asztalkájánál fogja tölteni az étkezések idejét.

2016. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
látom megoldodott,épp kérdezni akartam h biztos jol van befüzve az öv a hordozoba?
2016. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
eladnam az autoshordozot.es vennek egy dontheto etetoszeket...ahogy onallosodik egyre maszatosabban fog enni, ha jo az etotoszek minimum 2 eves koraig hasznalni fogja szoval ez egy olyan beruhazas amin szerintem nem eri meg sporolni..foleg ha autotok ugy sincs eladhatod a hordozot...par ezertol mar nagyon jok vannak.hasznaltan, sokkal konyebb takaritani es kesobb is kenyelmesen tud benne ulni enni, mig mas eszkozben valoban szinhazba kell atmenni hogy a.feneken maradjon..
2016. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ölben volt. ült a bal combomon, jobb kezét így hónom alá tudtam vágni, bal kezénél fogtam... így csak egy keze volt szabad félig-meddig a hadonászásra.
2016. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!