Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves lányként elkezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lányként elkezdtem ismerkedni egy 16 éves fiúval. Akinek volt már hasonló korkülönbséggel kapcsolata, mit érdemes tudni? Érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Én voltam már 26 évessel is,nem számít a kor.

17f

2014. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
Miért ne lenne?
2014. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt még:D De,ha a sráccal éretten eltudsz beszélgetni,tök jól meg vagytok,van közös téma,közös dolgok akkor miért ne?
2014. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 To7ka ***** válasza:
Fiatalabb sráccal csak óvatosan. Nekem baráti körömben ez mindig visszaütött, túl gyerekes, a lányok egyébként is korábban érnek, és a lány folyamatosan szarul érzi magát, hogy míg a barátnői vadítanak egy érett értelmes egyetemista mellett, a Te barátod legózik a bárban. Oké, erős példa, nem a kor dönti el, de idősebb lány-fiatalabb srác felállás ritkán működik.:) Ismerd meg jól előtte!
2014. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegeny fiú. Ilyen buta csajt...
2014. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!