Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ugyanolyan babakocsit akar a...

Ugyanolyan babakocsit akar a barátnőm, mint ami nekem van. Hogyan beszéljem le róla?

Figyelt kérdés
Nekem most féléves a gyerekem, ő félidős terhes. A múltkor megkérdezte honnan rendeltem. Megadtam neki a linket. 21 féle színben kapható a babakocsi. Erre ő ugyanolyan színűt akar, mint az enyém. Próbáltam lebeszélni, hogy nem praktikus ez a szín, mert világos és könnyen koszolódik, de nem vette a lapot. Megmondjam neki kerek perec, hogy válasszon másmilyet? Megsértődne?
2016. júl. 7. 16:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Mert?
2016. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Most nem ertem. Remelem muanyag jatekbabarol es nekivalo babakocsikrol van szo:D es ovisok vagytok. Mert akkor ertheto!
2016. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Bella169 ***** válasza:
100%

Miért zavar téged, hogy ugyan olyan babakocsit akar mint a tied?

Ha nem lenne barátnőd csak egy idegen az utcából akkor is zavarna.

Had vegyen olyat amilyet szeretne.

2016. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Mi közöd van hozzá, hogy milyen kocsit vesz?
2016. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem a problémát.
2016. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy 12? Mint alsó tagozatban hogy a Pirikének is olyan blúza van juuuuj... Mi lenne ha felnőnél? Jobb később, mint soha.
2016. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Légy büszke, hogy jó márkát választottál, mert másoknak is megtetszett ez.


Ha mondtad neki, hogy nem praktikus a színe, és mégis ez tetszik neki, akkor már nem tudsz mit tenni, hagyd, hogy megvegye.


Mondjuk ez az indok engem sem érdekelne, majd kitakarítom. :)

2016. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedi babakocsit akarsz akkor csináltass milliókért, ne tömeggyártásút válassz. Hidd el, rajtad kívül rengeteg embernek van olyan kocsija, hacsak nem minimum fél milliós a járgány. Kíváncsivá tettél mi az amire ennyire irígy vagy.
2016. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez óvoda. Mi a barátnőmmel még àltalànos iskolában is szerettünk néha egyformában lenni, nem hogy még fúrni is a másikat.

Most felnőttként még szinte győzködtem is a barátnőmet, hogy vegyen csak nyugodtan ilyen kocsit mert nekünk nagyon bevált. Ez igaz más termékekre is és én is vettem olyat amit meg előttem szült baràtnő ajánlott. Színt meg válasszom amilyen tetszik. A problémát sem értem...

2016. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de gaz vagy. Eleve nem is ertem, hogy miert zavar annyira, hogy meg hazugsaggal is probalod lebeszelni ot a valasztasarol, azt meg foleg nem ertem, hogy ha elmeletileg a baratnod, akkor ezt miert is olyan nehez elmondani, hogy teged ez zavarna?
2016. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!