Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi helyett mit? N ül bele.

Babakocsi helyett mit? N ül bele.

Figyelt kérdés
Láttam triciklit ami olyan mint a sport kocsi eleje bicaj.velemeny?egész drága...sajnos.esetleg valakinek eladó?olyan aminek dönthető az ülése valamennyire
2016. júl. 14. 12:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ja ès sétál nagyon szívesen csak 5p út egy ora...mert minden négyzet fenti után talál valamit....😀
2016. júl. 14. 13:29
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem ülne bele az biztos!😄hidd el.elevenebb annálmeg hisztisebb,egyebkent babakocsit el is ajándékoztam már.hidd el,nincs remény
2016. júl. 14. 13:31
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom is ilyen most, bele ülni nem szeret, a bolt alsó hangon 2 órás program (negyed órára van egyébként) néha rájön a hiszti hogy vegyem fel mert fáradt, de mivel terhes vagyok megmondom hogy nem tudom felvenni üljön a babakocsiba....első két nap nagy hiszti volt, azóta ha fáradt beleül de akkor is max 2 percre, és inkább sétál a kocsi mellett...ezért aztán ha olyan dolog van hogy orvos vagy hely ahova időpontra kell menni akkor oda autóval megyünk. ellenkező esetben meg viszek egy könyvet és olvasok míg molyol az út szélén :D
2016. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha olyan eleven és hisztis, akkor a tricikliben sem fog megülni.
2016. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 2 éves volt a fiam amikor hanyagoltam a babakocsit. Ilyenek a kisgyerekek mindent megfognak, megnéznek útközben, nyitogatják az autók ajtaját, fogdossák a kerekeit vagy mindenhová be akarnak menni körülnézni...

Ez idővel kicsit jobb lesz. Amennyire csak lehet próbáld úgy tervezni a napodat, hogy mindkettőtöknek jobb legyen.

Abban az időben kismotort használtunk, bár a terelgetés sem egyszerű mindig.

A vonatozás sem volt egyszerű, egyedül nem is mertem elindulni. Felváltva kísérgettük a folyóson, nyitogatta az ajtót, felmászott az ülésre...

Ilyen a felfedező korszak, amint jól megismeri a környező dolgokat már nem lesz érdekes és könnyebb lesz a haladás.

2016. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nekem is 2 éves volt a fiam amikor eladtam a kocsit, egyszerűen kinőtte, már csak azért toltam, hogy a bevásárolt cuccokat beletegyem :D

2 évesek már nem nagyon ülnek a kocsiban, de tricikliben sem. enyém mindenhova jött, megfogtam a kezét és mentünk. vagy rollerrel jött, azt 2 évesen kezdte, én a kismotort nem szerettem, azt inkább itthon használta a kertben, mert esett el betonon és csúnya vége lett. de azt is megpróbálhatod, lehet nektek bejön.

igazából szerintem itt az a lényeg, hogy ő mozogjon, ne te változtasd már a helyét, hiszen nem kisbaba

2016. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy tetszene neki.imadja a bicajokat.ezertbhondoltam erre.a hétköznapi dolgokkal nincs probléma viszem bicajjal...de kocsin sincs.igazok busszal a kettő várod között nehéz babakocsi nélkül .2000%h a bicajra tetszene neki.csak véleményeket kértemrola😃
2016. júl. 14. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!