Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyire kell hordozó egy 1...

Mennyire kell hordozó egy 1 éves babának?

Figyelt kérdés

Olyan írjon akinek van gyereke :)

Szóval 1 éves a babám és nem igazán marad meg a babakocsiban. Kifelé fordítva nyugton van max 20 percig. Ez a nagyon jó állapotban esik meg 3 hetente 1szer kb.

Egyszerre nő 4 foga és hiába kenem állandóan nyűgös és folyton velem akar lenni.

A kendőt már kinőtte.

Gondoltam veszek egy mei tai-t, de nem tudom h megéri e.

Meddig tudjuk használni...azaz meddig praktikus.

Mennyire kényelmes?

Elmarad majd a babakocsiban is? Vagy ha most nem később se fog? Még nem jár...ha járna könnyebb lenne?

Anyósom azt mondta h ha bealszik nagyobb korában akk jó ha ott a hordozó, de alva h kötöm fel?

Na szal nem tom h vegyek e mert most elég kevés pénzünk van. Volt egy nagyobb kiadás :/ de ha nem felesleges akk megvenném mert bevásárolni se tudok vele...



2016. júl. 24. 09:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Van aki 2 évesen 20kg:) fiam nem volt nagy 2 éves korig hordoztam.ő most 7.5 évesen 20 kg,de nem hordozom hiába birná a hordozónk ;)
2016. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
vannak magyar készitők akik csatost is készitenek,ott szerintem a te méretedre is tudják késziteni hogy jo legyen
2016. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az átlag 3 éves korig hordoz kb. 1 évesnek vehetsz már csatost, szerintem praktikusabb, mint a mei tai, és jobban oszlatja a súlyt. Mei taiban a mindössze 8 kilós 1 évesem nehéz hátul, csatosban meg se érzem a súlyát. Ha szerette a hordozast rugalmassal, akkor szerintem érdemes beruhazni rá. Van facebookon egy Babahordozas - kérdések és válaszok csoport, ott nagyon sokat tudnak segíteni a témában.
2016. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!