Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok 100000ft-ig?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha újszülött akkor nehéz lesz mert az egekben van az áruk de ha egy kicsit megtoldod 20-30 e akkor peg perego GT3 vagy társai hasonló 3 kerekűek.Nagyon jók és nem pattog bennük a gyerek.A nagy kerék könnyedén megy bárhol,még lépcsőn is fel le tudod benne tulni nem kell emelni.Én ezt tudom ajánlani
2016. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Hat ujszulottnek 3 in 1-et 100 alatt? Hasznaltat.
2016. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
tessék: [link]
2016. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

1. válaszoló, az még csak az ülőrész. Ebben az árban se mózes, se hordozó nincs benne.


Kérdező, először.tudni kéne az igényeid. Gyűjtsd össze azokat. Baj ha nehéz, vagy csak könnyű a jó. Hány kereke legyen. Fogsz vele buszozni? Mekkora a csomagtartótok? Lapra csukhatót vagy esernyőkocsit szeretnél? Stb...

Először ezeket tisztázd magadban. Nekem pl. White Lux babakocsim van. De nekem soha egy percet sem kell emeljen, és a kocsinknak hatalmas a csomagtere. Így nekem optimális ez a babakocsi. Ha viszont minden nap fel kéne cipeljem az elsőre, vagy a kocsink csomagtere kicsi lenne, akkor tuti utálnám.

2016. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Camarelo Q12 kocsink van és imádom. Mindennel együtt kijött 100ezerből. Masszív nem esik szét. Nagy kerekek jó rugózás. Nagy mózes. Most várom a második babánkat és ő is abban utazik majd.. már alig várom :)
2016. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Babakocsigyar.hu oldalán nézd meg akciós a MamaKiddies BabyBird kocsi. 104000ft. Van hozzá mózes, hordozó és sport rész is. Nagyon szuper. Ismerősöm ilyet vett, tényleg jó :) Ennyi pénzért máshol nem nagyon kapsz 3in1 kocsit.
2016. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

Még egy ilyen választ is van, aki lepontoz?? Hát, te beteg vagy biztosan, ha ez szerinted "nem hasznos válasz", akárki legyél is. Szánalmas... Amúgy tök mindegy h szerinted hasznos e vagy sem, a kérdezőnek irtam, nem neked, ezzel nem változtattál semmin. Csak meglep, hogy milyen beteg elméjű irigy emberek vannak...

Én is a Babakocsigyarnál vettem a kocsinkat, igaz picit drágább volt, 130000ft, de nagyon meg vagyok vele elégedve.

Utolsó voltam. :)


Lepontozó, kezeltesd magad, rádfér, hamár babakocsis válaszokat pontozgatsz lefelé... :) ;)

2016. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz!A MamaKiddies babakocsi nagyon tetszik!
2016. júl. 31. 22:59
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van: Touragoo flame 76e ft (+25e az autós hordozó hozzá, ezt Touragoo cinder néven találod)

Csak a Brendon forgalmazza, rendkívül masszív, praktikus, nagy kerekekkel, terepre is kiváló, mindenben megfelelő - nekünk. De nézz utána, hátha meggyőz (nem csak az ár!)

2016. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!