Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szükséges megvenni a mózeskosa...

Szükséges megvenni a mózeskosarat a babakocsihoz vagy elég a babahordozó is?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Van elképzelésem, csak kíváncsi vagyok, hogy kinek mi a tapasztalata? Ki fogjuk egyáltalán használni a mózest? Vagy felesleges?

2012. júl. 4. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
ha ilyen be-ki pattintós a kocsi,akkor szerintem mindenképpen.Nem biztos, hogy a hordozó annyira kényelmes a picinek, hogy mikor eleinte babakocsiztok akkor hosszabb ideig benne legyen.
2012. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kell a mózest. Mi kihasználtuk.
2012. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

A baba gerincének egyenes kell, még az sem jó, ha a támla majdnem vízszintesig dönthető. Hordozóban pedig nem javasolják 3/4 óránál tovább a babának.

40+4 hetes kismama

2012. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kell! Ha mentek napi 2x sétálni akkor feltétlen, de sok baba csak babakocsiban tolva, ringatva alszik el.

Na meg arra is jó a mózes, ha mentünk a mamihoz, ott abban aludt, felvittem az emeletre, este ott aludt benne, nappal meg kint az udvaron, de otthon a teraszon is lehet benne altatni!


Ki lehet használni!

2012. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kell a mózes mélykocsi , sztem nem való ekkora babának még a hordozó, sokan abba hurcolják kezdettől,nagy divat, én nem vagyok a híve, vízszintben jó annak az újszülöttnek. de nekem vhogy később sem vált be, szütyűkének éreztem, amikor kinőtte a mélykocsit, jött a sportkocsi.
2012. júl. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nem én pontoztam le senkit, mielőtt bárki azt gondolná.
2012. júl. 5. 07:58
 7/7 anonim ***** válasza:
A babahordozó nem arra való, hogy abban a baba huzamosabb ideig tartózkodjon. Szerintem is kell a mózes, hisz altatni babakocsiban illetve sétakor is csak az a jó a babának, nem pedig összegörnyedve a hordozóban (főleg amikor még nagyon pici). Egyébként manapság már nem nagyon vannak olyan babakocsik, amikben nincs benne a mózes. Az enyém egy tök szimpla olcsó, rendes babakocsi (nem a most divatos, pattintós fajta) és ebben is benne van a mózes és mi majd abban is hozzuk haza a kórházból a kislányunkat, nem a hordozóban!
2012. júl. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!