Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Prágába mennénk féléves...

Prágába mennénk féléves babával, milyen márkájú csatos hordozót érdemes venni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 10:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Még nem ül magától.
2016. szept. 11. 10:56
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor semmilyet.

A csatos alapfeltétele az ülni tudás.


Kendő vagy max. vmilyen hibrid hordozó. Pl.: emeibaby

2016. szept. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
olyan kellene ami télen is jó lesz majd.
2016. szept. 11. 10:59
 4/8 A kérdező kommentje:
ez miben mássabb mint a liliputi?
2016. szept. 11. 11:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Ergobabyben hordoztam mar feleves koratol babamat
2016. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bondolino
2016. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

télre inkább vegyél közös kabátot :)


én azt gondolom, hogy egy mei tait (akár csatos derekút is) vagy podot vennék, vagy nagyon maximum egy kendős, állítható csatost. persze erősen függ a kerettől :o

2016. szept. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
5 és fél hónapos volt a kislányom, mikor vettem egy Manduca csatos hordozót. Akkor még megvolt a hordozókendő is, de kezdett benne nehéz lenni, ezért lecseréltem. Még nem tudott ülni, viszont a Manduca elég jól tartja a hátat, szépen rásimul, és körbeveszi, mintha kendő lenne. Szerintem teljesen jó megoldás egy ilyen hordozó, csak jól legyen beállítva mindenhol a pánt. Adnak hozzá leírást, hogy hogyan kell megfelelően hordani.
2016. szept. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!