Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Újszülött kortól használható...

Újszülött kortól használható multifunkciós könnyű babakocsit keresek. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Decemberre várom a kisfiam. Most kezdtem el nézegetni a babakocsikat, de nagyon nehéz választani. Néztem a Hartanokat, de azok sztem nagyon drágák és a vélemények szerint rettentő nehezek is. Mindenképp olyat szeretnék, ami autóba is könnyen használható isofixes. Mivel az elején télen én sem vagyok az a kimozdulós fajta, a mózeskosár pl szerintem nem nagyon kell, de mivel első baba és sokaktól kapom az instrukciókat már kezdek elveszni... :(

Azt se tudom honnan közelítsem meg a kérdést azon kívül, hogy a gyereknek a legjobbat szeretném persze, de nem 300e-ért...

Fontos, hogy vidéken élek, nem fogok nagyvárosba cipekedni, de sokat fogunk utazni, mert a nagyszülők 300km-re vannak.

Amiket néztem, vagy ilyesmik :)

MamaKiddies prémium 3in1:

[link]

Quinny Zapp Xtra2:

[link]


Előre is köszönöm a segítségeteket!

Üdv,

27 hkm


2016. szept. 15. 19:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Én is néztem, h 0-3 éves korig ajánlják a Quinny-t, de nem gondoltam én sem a képről, hogy az úgy jó egy újszülöttnek. Nem lehet vízszintesre állítani ha jól látom. Amit láttam az egyik helyen, hogy lehet hozzá hordozót és mózest venni újszülöttnek, de úgy meg már nagyon nem tudom eldönteni, hogy jó választás lenne-e.

Hűűű... Nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz választani :)


Kedves 8 vagy 9-es: Gondolom, hogy a nagyon negatívokat törlik a főbb oldalakról, de blogokról nem hinném. És ott is olvasgatok. Amúgy elhiszem, hogy törölteti a gyártó vagy forgalmazó... Egyszerűen nem éri meg nekik.


Viszont írtam egy két forgalmazónak a babakocsikkal kapcsolatban, kíváncsi vagyok melyik mit ír. Egyikben pl a sport részre kérdeztem rá, hogy mekkora és a kupolát. Hát majd meglátjuk :)


Köszi mindenkinek!


Várom még a további szempontokat.

2016. szept. 16. 20:05
 12/19 anonim ***** válasza:
Nincs a Quinny Zapphoz mózes, én is nézegettem régebben, jól jött volna. :)
2016. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem bebetto nico plus van maxi cosi hordozoval
2016. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
Elhiszem h sok mindenkinek nem jön be a MamaKiddies mint márka, nekünk bevált és ennyi ezen nem tudom mit lr
2016. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%

Lehet lepontozni!!!!!

Az meg egy kicsit paranoizmus hogy letöröltetik mindenhonnan a negatív visszajelzéseket!

Attól hogy nem egy 300.000 ezres kocsi még nem biztos hogy rosszabb is mint a méregdrága társai.


A sport részbe ha az én 13 hós 12 kg lányom kényelmesen elfér nem tudom miből gondolják hogy kicsi . Egyébként mivel már egy jó ideje jár, így sokáig mégsem marad benne. Gondolom a többségünk nem tervezte hogy 3 éves koráig tologatja a kicsit.....

2016. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Szia picurboszi!


Sajnos én is több helyen láttam, hogy fel vannak háborodva a kommentelők (főleg műszaki cikkeknél olvastam) hogy a nem kívánatos kommenteket egyszerűen törölték az adminok. Emiatt elhiszem, hogy itt is előfordulhat ilyen, mert azért nem 1000 Ft-os tételekről beszélünk, és olyan használati tárgyról, ami majdnem minden háztartásba kell, vagy kelleni fog. És az online értékesítések miatt nagyon kell, hogy pozitív színben tűnjön ki egy egy termék.


A másik része, hogy igazad van. Nem kell lepontozni senkit, de ez egy ilyen oldal, ahol ha nem tetszik valami valakinek így jelzik... Olykor én sem értem, hogy egy vélemény miért ne lehetne hasznos. Mindegy, ezen ne rágódj!


Köszönöm!

2016. szept. 17. 19:53
 17/19 anonim ***** válasza:
66%

Miért kell ezen így felkapni a vizet?


De ha attól jobban érzed magad, "megkövetlek": aki olyan mázlista hogy a gyereke 1 éves korában elpakolhatja a kocsit, annak talán elég lehet.


Mi nem vagyunk ilyen szerencsések, 13 hónaposan még nemhogy járt, de még fel se állt, ugyanis hipotón.

A kocsit pedig 8 hónapos korában selejteztük ki, levittük a nagyszülőkhöz. Akkor kb. 5 centire volt a feje a támla tetejétől és a lehúzott kupolán feküdt a feje, pedig messze volt a 12 kilótól (még most sincs annyi), viszont magas.


Akkor eléggé körbejártam a témát, egy átlag sportrész jóval nagyobb.

Az új kocsink támlája konkrétan 12 centivel, ülése mélysége 5-tel (ennyivel nagyobb az alátámasztás a combjának, ami már 8 hósan végig ért), szélessége 10-zel nagyobb. Nyilván relatív, de így nézve mini.


Kérdező, én nem győzködök. Konkrétan nem érdekel, hogy hányan választják az mk kocsikat, nincs babakocsibizniszem hogy számítson. A lepontozas se hat meg.

Csak annyit mondok, hogy ha 1 évnél tovább tervezed a kocsit használni, jard körül jobban. Egyébként a quinny zapp is jóval tágasabb.

2016. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
végül milyen kocsi lett ? Bevallt ?
2017. jan. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Szia!


Mirkus stars lett, mózessel, sportrésszel és hordozóval. Nagy kereke van, még nagyobb alsó tárolója és jó nagy pelenkázó táskája :) Eddig elégedett vagyok vele, mert eléggé vacak terepeken tolom és kell is ez a jó nagy kerékméret. Nem a legolcsóbb, viszont más ismerősöm használt és kipróbáltam illetve nagyon pozitív volt a véleménye róla. Ilyen lett még színben is, itt vettem :)


[link]

2017. febr. 12. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!