Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 2 in 1 vagy 3 in 1 babakocsit...

2 in 1 vagy 3 in 1 babakocsit érdemes venni?

Figyelt kérdés
Második gyerek. Liftes házban lakunk, van kicsi lift, nagy lift (teher lift 5 személyes) de szeretnék a kicsi liftbe is beszállni a babakocsival plusz az első gyerekemmel. Szóval nem túl nagy, nem böhöm babakocsit keresek, de szeretném ha stabil lenne és nagy mózese. Nincs kocsink, de azért a szüleim olykor levisznek magukhoz kocsival 100 km-re, illetve az elején egy-egy rokon fuvarozott el minket 1-1 fontos vizsgálatra az első gyerekkel, ami most is meglesz szerintem, illetve még nem tudjuk mikor, de azért tervezünk kocsit venni (anyagiaktól függ) és csak 1 kölcsönkapott ócska hordozónk van, amiben hazahoztak az első babánkat is, ami 20 perc volt, de rémálom, szerintem nagyon gagyi és kényelmetlen, soha többé nem akarom használni. Na de mivel 2. baba, már olyan sokat sem szeretnénk rá költeni, mert tényleg nem éri meg. Illetve van egy szuper esernyőre csukható babakocsink, amit most még az első gyerekkel használok (nemsokára 2 éves), és azt később megörökölhetné a kisebb is. Viszont az nem dönthető vízszintbe, tehát mózeses kocsi mindenféleképpen kellene. A lényeg, a lényeg, ezek után milyen babakocsit ajánlotok? Egyáltalán 2 az egyben vagy 3 az egyben legyen? Melyiket érdemesebb?

2016. szept. 20. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

mivel szeretnél hordozót, így nyilván 3in1 :)

nekem olyan van aminek mind a 3 részét a vázra lehet csatlakoztatni egy mozdulattal. 30E körül már nagyon szuperek vannak használtan. aztán majd eladod 20E-ért mondjuk :)

2016. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Használtat soha többé! Első gyereknek is használtat vettem, hamar szét is esett. Az újat is el tudom majd adni ha akarom.
2016. szept. 21. 06:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Márkákat tudsz írni esetleg?
2016. szept. 21. 06:46
 4/6 anonim ***** válasza:
espiro vector, austin coletto
2016. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ragaszkodtam a multifunkcióshoz, nem bántam meg, nagyon szeretem :) De nekem ebben az is benne volt, hogy a nagyobbik gyereknél nem volt pénzünk olyan babakocsira, ami igazán tetszett, be kellett érnem olyannal, amit nem szerettem, aztán irigykedve nézegettem másokét, akiké a vázon csereberélhetős, mózeskosaras, hordozós volt. Így a kicsinél eldöntöttem, hogy most olyat veszünk, ami tényleg tetszik.


Egyébként nekünk sincs autónk, de kellett az autós hordozó. Anélkül meg lennénk lőve, mivel azért így is járunk kocsival időnként. Nagyszülők, barátok, néha taxi. Lassan már kinövi a gyerek, fogunk venni nagyobbat is, nem baj, hogy ritkán fogjuk csak használni, de attól még kell.


Nekünk egyébként egy ilyen Hauck Lacrosse van:

[link]

Csak a miénk zöld.

2016. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A Hauck-ot nem nehéz tolni? Olyan kicsi kerekei vannak! Műanyag kerekes vagy felpumpálható? Nem tetszenek a Hauck-ok, mert nekem kicsit olcsó hatásúnak tűnik, meg ha kemény műanyag kerekei vannak, ráz is, és a kicsi kerekeket nehéz tolni. Vagy neked nincs ilyen tapasztalatod? Ha lemész a járdáról, kérdés, mennyire bírod tolni. Néha egy kis fű, néha egy kis földút, milyen lehet azokon?
2016. szept. 24. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!