Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Létezik nekünk megfelelő...

Létezik nekünk megfelelő babakocsi?

Figyelt kérdés
Rosszak az utak felénk és cipelni is kell, 1 emeletet, szóval valami könnyebb jó lenne. Kocsiba nem kell bezsúfolni, szóval az nem számít, hogy mekkora összecsukva. De ha jól tudom pont a nagy kerekek miatt szoktak nehezek lenni igaz? :( az ár nem tudom, ha túl drága max néznék használtan. Ajánlanátok valamit légyszi?
2017. febr. 17. 10:26
 1/1 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem, hiába a rossz utak, neked a súlyra kell optimalizálnod. Én is küzdök az emelettel és hiába vettünk egy szuper kocsit is, mindig a kis utazósat használom, csak a férjem cipeli le a nagyot (pedig ott is figyelembe vettem a súlyt is.) Nekünk egy Quinny Zapp van, ez elég könnyű és kis kerekei ellenére jól gurul. Nem működik homokon, gyöngykavicson és ha pont kerékméretű a kátyú az utakon. De pl keményebb földúton simán eldöcög. Nagyon könnyen irányítható. Ennél is könnyebbek a McLaren kocsik, de azok nekem olyan rozogának tűnnek, nincs stabilitásuk.

Nézz körbe az utazós, esetleg a futós babakocsik között is. Itt egy link egy utazós csajtól könnyű kocsikról, a közepén vannak a kocsiajánlások.


[link]

2017. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!