Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 1,5-2 év korkülönbséges...

1,5-2 év korkülönbséges tesóknál milyen testvérkocsit használtatok?

Figyelt kérdés
Amiket látok, csak "majnem" vízszintesig dönthetők főleg, ami újszülöttnek nem jó, hiába írják ezt a boltok.
2017. ápr. 2. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt testvérkocsi. Először a nagyobb gyerek ment a babakocsiba, kicsi a hordozókendőbe, simán lehet úgy kényelmesen sétálni, amíg még nem olyan nehéz a baba. Pár hónap után a kicsi megörökölte a babakocsit, a nagy pedig akkor már bőven elmúlt kétéves, nem kellett már neki babakocsi.
2017. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 év 2 hónap a korkülönbség és testvérfellépőzünk :)
2017. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk másfél év van a 2 gyerkőc között, így most ezt használjuk:

[link]


Ez legalább fél évig jó lesz, utána a kicsi megkapja a nagy régijét és veszünk hozzá tesófellépőt :)

2017. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nem írtad mennyit szánsz rá. Mennyit bír sétálni a nagy, stb.


Nálunk a nagyok között 20 hónap van. A legidősebb 16 hónaposan indult el, de utána is elég kényelmes volt. Nekem testvérfellépő emiatt nem nagyon volt opció. A klasszikus testvérkocsi sem volt szimpatikus.


Nekem tetszettek a pótüléssel bővíthető szimpla kocsik (akkor még nem volt nagy választék), de nem akartunk túl sokat szánni a dologra, főleg, hogy a meglévő babakocsinak semmi baja nem volt.

A Bugaboo Donkey tetszett, mert testvérverzióban is kapható, de akkor 400e körül volt.


Mi végül akkor a Buggypod Io-t vettük meg. Megnéztük, hogy kompatibilis a babakocsinkkal. Nagyon szerettem, mert amikor nem kellett lecsatoltam, felhajtottam. Ha apával együtt mentünk valahova, akkor meg külön babakocsiként használtuk.

Még most is használjuk a kicsinél pici kocsiként.


Ha nem veted meg a hordozást, akkor esetleg lehet jó opció az is. Én mondjuk lehet, hogy nem feltétlenül egy kendőben gondolkoznék, hanem ssc-ben, ahova inkább a nagyot tenném. Azért ő már jobban érdeklődik a mozgás iránt, és akkor a hordozót beteszed a kocsi aljába

Ha jót választasz nem lesz megterhelő. A szülés után meg úgysem órákra fogsz elmenni.

Nekem Magyarinda van, akkor vettem amikor a pici 1 éves volt. Nem voltam hordozáspárti, mert derékfájós vagyok, de sokáig a 20 kilós legnagyobbat is simán cipeltem benne. Most már csak a középsőt, és a picit viszem.


Nem tudom, hogy budapesti vagy-e, de a Hordozóházban több opciót is ki lehet próbálni.

Nem tudom, hány hónapos terhes vagy, de egy próbára még el tudsz menni, ha érdekel. Kölcsönzés is van.

2017. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi a Brendon honlapján néztük most,ott van egymás mögötti üléses azt hiszem 76ezer vagy hogy. Mi ezt tervezzük megnézni. Nálunk a pici október 4-én lesz 1 éves,a még picibb november 4-re várható.

Én nem tervezem hordozni őket,csak kirándulás alatt.

2017. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még nagyon az elején vagyok, 5 hetes múltam, a "nagy" jelenleg 14 hónapos, 22 lesz, mire érkezik a kicsi, ha minden igaz. Sok idő még nagyon, el se tudom képzelni, hogy addigra a nagynak milyenek lesznek az igényei. Nemrég tanult meg járni, még bizonytalanul totyog. 8 hónap rengeteg idő, csak gondoltam elkezdek tájékozódni. :) Köszönöm az eddigi javaslatokat!
2017. ápr. 2. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!