Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke xplory v5 vélemény?

Stokke xplory v5 vélemény?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a stokke babakocsiról?

Megéri megvenni?

A brendonban kb 310.000ft.


2017. jún. 18. 17:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Gazdagabb romák?? Ezt meg honnan szedted utolsó?!


Egyébként mi is hamarosan vásárlás előtt állunk és nekünk is ez az egyik lehetőség. Ha cakk-pakk mindent megveszel hozzá 500ezer ft körül lesz az ára.


Hogy megéri-e? Fene tudja nyilván az ember minőséget,kényelmet,és szépsége is szeretne venni...


Rengeteg pozitív és nagyon sok negatív kritikát hallani róla így mi sem tudjuk eldönteni. Így arra jutottam,hogy leszólítok a környékünkön egy Stokkés anyukát,így hátha okosabb leszek.

2017. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

számolj hozzá egy mózest is, mert a stokke ugyan egy drága és igénytelen, keménykerekű vacak, de annyira nagyvonalúak hogy az nem jár hozzá. Azt modta egy dévényes, hogy emiatt is kell járnom tornára a picivel.

Soha többet nem vennék.(Amúgy mi is egy roma családnak adtuk el:)

Szóval a mózes fontos!

Én ezeket nézném: UV szűrős, nagy kerék és kokusz matrac legyen benne.

2017. jún. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A brendonban mózessel együtt 380.000ft.

2017. jún. 29. 09:18
 14/17 A kérdező kommentje:

Na végül megvettük.

És már van is benne egy gyönyörű kislány 😊

2017. júl. 12. 17:43
 15/17 anonim ***** válasza:
19%

30%ban volt hasznos a hozzászólásom.miszerint vedd figyelembe,hogy le tudd hajtani a sportrészt csutkára. Nos akérki pontozta le te vagy egy stokke fanatikus az utolso hozzászóló írásából lehet kovetkeztetni,hogy a túlárazás és a márka biz drága dolog, de lehet fele annyit se ér. Dévény tornára kellett jéüáratni a gyereket emiatt. Szóval hiába drága korántsem biztos,hogy jó. Én a turbo s6ot azért szerettem mert full fém.és soha egy nyikorgása nem volt és iszonyat nagy ezért órákat elaludt benne a kislányom ls soha nem kellett sportbabakocsi után nézzek. 2gyerekkel nyuvom. Nyilván órákat nem csak ebben fog aludni egy gyerek én soha senkit se beszélek rá erre. Csak sokaknak a márka ls a dizán a pont és azt hiszik,hogy fél millás babakocsi jó. NEM és rohadtul egészségtelen, ugyanis hordozót se ajánlják sz ortopéd orovosok. Csak kányszer megoldásnak kotelezo és ebben "hordozhatod" a gyereket. De séta alkaémával sose volt ebben.

Szóval lehet,hogy dizájnos egy babakpcsi,de a kagylóülésrol ne akarjon senki se meggyozni,hogy egészséges(tessék utána járni, nem mondom, hogy rossz,de én sose vennék kagylósat)

Nem kotekedni akarok csak nagggggyon sok véleményt olvastam és én is a legjobbat akarom a babámnak ezért választottam ezt.

Nem vitát akarok hergelni ez az én meglátásom. (Aki odavan a stokkéért úgy is lepontoz:) )

2017. aug. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
6%

A kagyló ülés ugyan miért ne volna jó, amikor a baba gerince amúgy sem követi a háttámlát ha lejjebb döntöd..

Szerintem a Stokke Xplory az egyik legjobb legkényelmesebb babakocsi mint a mamának mind a babának, és még egy gyereket sem láttam akinek gerincbántalma lett volna tőle szerintem ez a Stokke nélkül is kijött volna rajta...

2017. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Azt írtad az első hozzászólásodban hogy te még csak távolról láttál Stokke-t?

Akkor kinek a gyerekét kell Dévény tornára járatni...?

Nem egészen tiszta amiket írsz.

Egyébként nagyon sok cigánynál látok régebbi, kopott, kopodár agyonhasznált Stokke Xploryt...

És rendesen át is verik a jónépet a jófogáson meg másutt lefotóznak bababoltban egy babakocsit és felteszik mintha a sajátjuk lenne de olyat nem tudnak küldeni amin nem a bababolt látható...

És előre utalást akarnak...

Persze...

Sajnos volt már aki bedőlt és se babakocsi, se pénz, én azt ajánlom csak boltból vegyetek úgyis adnak kedvezményt szinte havonta ingyen mózest, ingyen hordozót...

2017. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!