Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért ellenszenves sokaknak a...

Miért ellenszenves sokaknak a hordozókendős anya?

Figyelt kérdés

Sokszor észrevenni, hogy egyeseknek a hordozókendő vagy azt használó szülő ellenszenves.

Itt is eléggé ez derül ki a pontozásokból. ;)

Ezért szeretném, ha valaki, aki szintén így érez, ezt elmagyarázná.

Ez is csak egy hordozóeszköz, mint pl. a babakocsi. Miért van, hogy a kendő láttán ilyen sok a negatív előítélet?



2017. jún. 29. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne ellenszenves? Én sosem vettem észre, ha használtam, hogy ellenszenves lennék valakinek.
2017. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Én azt vettem észre, hogy ha kendővel megyek a városba, vannak akik szinte azt figyelik, hogy jól van-e megkötve.. :D

És mindig elbizonytalanít.. Tudom nem kellene figyelnem erre, de komolyan. Miért fordulnak ki magukból az anyák, miért kezdenek el piszkálódni, hogy ők jobban tudják??? Erre én is kíváncsi lennék..

2017. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Én nem használtam sem hordozókendőt, sem mei tai-t, sem kengurut. Ha mentünk valahová, akkor babakocsival mentünk. Itthon pedig ha szüksége volt rám, akkor persze ölbe vettem, de egyébként próbáltam nem ölbe szoktatni. Picit feszesek voltak a combizmai, így minél többet kellett hason lennie, így leginkább a habtapin voltunk. Amikor kérdezi valaki, hogy milyen kendőm volt és közlöm, hogy nem hordoztam, akkor úgy néznek rám, mint egy ufóra és meg akarnak téríteni, hogy márpedig ez mennyire jó.
2017. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Itt vidéken a kendővel néznek ufónak. Sokszor volt, hogy vadidegen nénik elkezdik magyarázni, hogy túl kicsi hozzá, összenyomom, görbe lesz és csípőficamos, nem kap levegőt, ki fog esni, stb.

Fiatalabb nők úgy kezelnek, mintha valami sötétlila ezoterikus félbolond lennék, aki tenyérjóslásból él, vegetáriánus, 14 gyereket tervez, hírből sem ismeri a gyantát és a dezodort, és tuti, hogy az iskolai ballagásán még szoptatni akarom a gyereket.

Holott ez csak egy hordozóeszköz! Rendkívül praktikus, kényelmes, főleg ha tömegközlekedéssel megyek egyedül. Nem egy komplett életforma.

2017. jún. 29. 14:04
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Ne foglalkozz velük. Az a lényeg, hogy neked és a babának kényelmes legyen :)
2017. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem ellenszenves, csak ebben a 40 fokban elgondolkodtat, hogy nem rossz e mind az anyukábak, mind a babának, hogy meleg is van, és még plusz melegítik egymást. :D de semmi bajom vele, mert praktikusabb, mint azok a hatalmas hintók.
2017. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Szolnokon voltam, ott is ufónak néznek.. :D Mindenki megbámult.

Bezzeg Budapesten mindenkinek általános látvány a hordozás.. :D

2017. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
engem sem tudnak hova tenni a kért császárommal és a hordozással, mivel ugye a fejekben e kettő kizárja egymást :D az előbbi a leseszaromakölköt-anyuka, utóbbi meg a kötődőennevelek-anyuka. Ja, és még nem is szoptattam :D
2017. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Engem Győrben szinte körbeugrálnak, hogy jaj-de-cuki. Szóval nem mindegy, hol van a "vidéken". Első voltam.
2017. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne a pontozást figyeld az oldalon mert itt akármit írsz lepontoznak! Én egyáltalán nem tartom ellenszenvesnek!
2017. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!