Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 4 Baby Atomic multifunkciós...

4 Baby Atomic multifunkciós babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire könnyen kezelhető? Mik a tapasztalatok vele kapcsolatban?

2017. jún. 30. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Annyira gagyi! :( Tiszta műanyag az egész! Én kipróbáltam a bababoltban! Nekem nem jön be!
2017. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ár/érték arányban jó vétel. ultra könnyű
2017. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én is ezt néztem ki

jutottál vmire?

1, amúgy aluminium.. nem műanyag, darabokra szedettem a boltossal.. még a kerekénél is fém sok drágábbal ellentétben... az az egy rémiszt el, hogy senki nem nyilatkozik róla (vagy kevesen) tapasztalatból.


könnyűnek könnyű, nem cifra... nekem bejön de velem sem vagy előrébb, mert én sem használtam még, csak a boltban néztem meg.

2017. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ahol néztük ma, ott nem volt a boltban, pedig mindenképp én is meg szeretném nézni élőben is, főleg így, hogy nagyon kevés helyen lehet róla véleményeket olvasni.
2017. júl. 3. 16:22
 5/12 anonim ***** válasza:
múlt héten voltunk a babaverdában és ott van kiállított model. 2017 és 2016-os is
2017. júl. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha számít mi megvettuk. Mivel meg nincs meg a baba nem használtuk csak annyit amig hazatoltuk üresen. Nagyok könnyű, de nem tudok nyilatkozni többet róla. 2017est vettünk.
2017. júl. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azóta használjátok is már?
2017. aug. 26. 07:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nem szültem meg meg. Par het. Amúgy könnyű. Kicsit másnak képzeltem, de remélem jo lesz. Annyira "használtuk", h hazatoltuk. Könnyű tolni, de üresen bmelyiket könnyű gondolom. Miután megvettuk learaztak a cam combi familykat. Azt bántam, h nem azt vettünk.
2017. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tudnál esetleg linket küldeni?

Elmúlt pár napban rámjött, hogy mindent azonnal el akarok / el kell intézni, és tanácstalan lettem, hogy végülis milyen kocsi lenne megfelelő

2017. aug. 26. 20:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 8as. Használtátok azóta a babakocsit? Tapasztalat? Mi is megvettük. Ma jött. Egyelőre tetszik, de ugye még terepen nem volt csak a szobában. Májusban kerül bele a tulaja. 😁
2018. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!