Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mik jelenleg a sztár babakocsik?

Mik jelenleg a sztár babakocsik?

Figyelt kérdés

Tehát ami jól is néz ki (kagylóülés) kényelmes is a picinek is és nekem is. Az ár nem érdekes.

Köszi a válaszokat. Zöld jel megy.


2017. júl. 14. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Nuna, Bugaboo, Joolz, Mutsy, Mima
2017. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

off,de akagylóülés pont hogy nem kényelmes neki,ha nagyobb akkor nem tudod vizszintesbe dönteni ha elaludna,ha eldöntöd akkor a "lába áll égnek". amugy a stokke még mindig,persze nem az az egy tipusa van amit mindenhol látsz,nekem pl ő tetszene:

[link]

2017. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A Stokke az én listám élén is az első,jelenleg. Nekem a Traliz inkább csak azt mondják,csatahajó méretű. Az Xplory v5 pedig instabil. Lassan feltérképezzük élőben is,majd meglátjuk mennyire áll kézre nekünk.
2017. júl. 14. 22:03
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Na nekem pont a stokke volt ami nem kényelmes. Vagyis a gyereknek, ráadásul eléggé instabilnak éreztem a gyerek is üvöltött benne. Utána Origamit vettünk azt imádtuk.
2017. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

A kagylós és a kényelem nem jár együtt.

Próbáld ki, milyen az, ha egy székben alszol, miközben a lábad nincs rendesen alátámasztva.

Variációk: aludj egy olyan székben, ami túl nagy és te hátraesel, miközben a lábad az égnek áll.

2017. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt én is hallottam már,hogy nem biztos,hogy jo lesz a kagyló. Hát mellédogni nem szeretnék csak olyan szépek. Nem is értem miért gyártják ha nem megfelelő csak fájdítják az ember szívét.
2017. júl. 15. 07:55
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Az meg hagyjan,hogy nem kenyelmes.de hamar ki is novik.az en fiam 10 hosan vegig erte a kagylo ulest.

Vettunk egy batar dogot,100 centi hosszu ulessel es sokkal kenyelmesebb neki.nem mellesleg szerintem jol is nez ki.

Sokkal jobb aludni ugy,hogy a labad egyenesen van,vizszintben.

Pedig az en kagylos multikocsim aztan dizajnos volt,es ritka mint a feher hollo a maga 360°ban forgo felso reszevel....

Ja,es multokor setaltunk egy stokkes anyuka mogott....hat szegeny gyereknek minden volt,csak kenyelmes nem a jarda legaprob buckait is erezni.razkodott az egesz kocsi,meg zorgott.pfuuj...

De hat a divat...ugyebar...

En inkabb egy olyat ajanlanek,ami nagykereku,pumpas,es a sport resze nem kagylos.a mozesuk is nagyobb az ilyen kocsiknak.attol meg lehet hiper szuper dizajnos...

2017. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
mutsy és anex. stokke már rég nem menő
2017. júl. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Concord
2017. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem.A babakocsinak nem az a funkciója,hogy szép legyen,és villogjunk vele,hanem,hogy a gyereknek kényelmes utazási eszközt biztosítsunk.Nekünk Peg perego pliko p3 compact-unk volt,lehet nem a legszebb,de rendesen kiszolgált minket,és a lányom sem üvöltött ha beletettük.
2017. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!