Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory V4 vélemények?

Stokke Xplory V4 vélemények?

Figyelt kérdés
Babakocsi vásárlása előtt àllunk párommal.Még nem tudtunk dönteni pedig már szorít az idő.Szóba került a Crusi is.Szívesen fogadom az ilyen babakocsit használó anyukák pozitív és negatív véleményét.

2017. aug. 24. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Pozitív : magasan van a baba, városi kocsi ami azt jelenti hogy a városi közegben nagyon jól kihasználható, mutatós, minőségi és precíz összeszerelésű, nagyon könnyű tolni és manőverezni vele, el lehet adni gyorsan mert van kereslet rá,


Negatívum: kagylóüléses, magas ár, nem tudod használni terepen/ tengerparti homokban/ rosszabb utakon, magas szülők gyereke hamar kinövi a kicsi sport rész miatt, sok helyet foglal csomagtartóban, ha vele járnál bevásárolni pici a rakodó része elől, picit instabil rossz útviszonyok között, olyan kocsi ami státusszimbólum is lett,tömegközlekedésnél nagyon nehéz használni

2017. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Olyanoknak ideális akinek van autója és azzal intézi a bevásárlást, közlekedést és hátul befér a csomagtartójában. Jó babakocsi de kb olyan mint egy 2 személyes cabrio, akinek az életmódjába passzol remekül ki tudja használni. Aki metrózik, buszosik, boltba jár babakocsival, rossz közúton esetleg rendszeresen szabadna sportol annak nem lesz jó.
2017. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Nekünk ilyen van én szeretem. Vásárlással nincs baj, igazából nem kicsi ám az a táska, akkora bevásárlást, ami nem fér bele amúgy se egyedül bonyolítok. Vagy apával megyünk, és akkor a gyerek előtt se a babakocsiba pakoltunk, hanem hátizsák + többször használatos szatyor, vagy ha nem gyalog megyünk, hanem autóval, akkor meg a gyerek úgyis hordozóban van és azzal van a bevásárlókocsin keresztbe téve, nem még egy babakocsit is húzogatunk meg tologatunk magunkkal, mindegy milyen fajta.

Manőverezni jól lehet vele, hihetetlen milyen fordulékony és mennyire egyszerű tolni. Én még nem jutottam vele olyan talajra, ahol gond lenne vele, pedig anyukámék falun laknak és még járda sincs, jó, hogy magasan van benne a baba, jó, hogy nem csak átfordítható a tolókar, hanem az egész ülést rakod át, szerintem az egész jól van kitalálva, meg összerakva.


Én 10+ éve nem tömegközlekedtem, így arról nem tudok nyilatkozni, bár én meg mondom őszintén, hogy szerintem szinte semmivel se lehet egyszerű, ha nem úgy kell felszállni, hogy nincs szintkülönbség a járdához képest.


Az egyetlen negatívum az az, hogy amíg nem lesz kész a házunk, addig társasházban lakunk és itt csak egy közös tároló van, amibe nem fogok egy ilyen értékes babakocsit betenni, vagy a lépcsőházban hagyni, mert sose lehet tudni. Igaz, hiába jellegzetes, szerintem az anyukák közül se mindenki tudja mennyi egy ilyen, más ember meg végképp nem, de mit tudom én, nem szívsen hagyom akkor sem, a férjem a 40 ezer forintos bicaját se hagyta lent sose, szóval ezt még jó hogy nem fogjuk. Így mindig felhozzuk a lakásba, vagy lent hagyjuk a csomagtartóban. De megmonom őszintén én egy 80 ezres kocsit se hagynék egy közös tárolóban szívesen...


Ja meg az, hogy már most azt hiszik a családban, hogy ugye jó szokás szerint a nagyobb babadolgok odaadósak a következő kismamának, de ezt nem fogjuk odaadni, ne haragudjon a világ, túl nagy érték ahhoz, hogy kölcsönadjuk, ha két éves koráig nem hozzuk összea tesót, akkor továbbadunk rajta, pénzért. Ami nem fog tetszeni pár családtagnak, akik számot tartanának arra, hogy megörökölnek mindenfélét, mivel a miénk az első gyerek a családban, de ez meg a mi egyéni szoc problémánk, lehet másnál ilyen gond nincs.


Ha nem újonnan veszed, akkor V4-nél régebbit szerintem ne vegyél, ez az első, aminek fixálhatóak az első kerekei, ami azért jól jöhet. Ha nem írják milyen, akkor onnan tudhatod, hogy az első kerekek felett van ez a világosszürke vagy fehéres pöcök, ami a régebbieknél hiányzik.

2017. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!A héten érkezik meg a babakocsink.Már kíváncsian várjuk 🙂
2017. szept. 1. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!