Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kinek milyen kenguruja van?...

Kinek milyen kenguruja van? Miért azt választottad?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet venni de nem tudom milyet. Nem vagyok vékony és a csípős is széles. 120cm a csípőm. Nem tudom mindegyiket tudnám e hordani.

2017. szept. 13. 13:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nandu szövött kendőt, aztán Manducát használtam. Következő babán beszerzek egy rugalmas kendőt is.
2017. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Liliputi csatos hordozó.

Újszülött szűkítő is van benne, de mi 6 hónaptól kezdtük hordani szűkítő nélkül.

2017. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Októberre várjuk a babát, eddig egy liliputi rugalmas, little frog szovott és egy karikás kendom van.


Kengururol én is rosszakat olvastam.

2017. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Eszembe se jutott szét nézni hogy milyen lehetőségek vannak még.
2017. szept. 13. 16:06
 15/15 anonim ***** válasza:
Én Liliputikkal hordoztam. Születés után rugalmas, majd Meitai és végül csatos. Oviba kellett vinni a nagyobb lányom, ezért hordoztam az elején. Aztán annyira szerettük, hogy eladtam a babakocsit is.
2017. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!