Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen terhesvitamint...

Ki milyen terhesvitamint szed? Miért ezt választottad?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gravida. Fogalmam sincs hogy miért ezt választottam, de meg vagyok vele elégedve.
2017. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gravidát. Harmadik terhességem, az elsőnél ezt kértem a patikában. Mivel mindig teljesen meg voltam elégedve vele, eszembe se jutott váltani. Az új divat, hogy trimeszterenként más vitamint szedj, nem más, mint marketing, parasztvakítás. Egy-két év és lesz lány-magzat, meg fiú-magzat vitamin, az se lepne meg. 😁
2017. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Femibion, a gravidától rosszul voltam, sokszor hánytam is.Az orvos is a femibiont ajánlotta.
2017. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Femibiont szedek. Eleinte Gravidát szedtem, de gyanúsan mindig csak az az étkezés köszönt vissza, amelyikkel a Gravidát vettem be. Azért lett a Femibion, mert kb 100 olvasott kérdés után nem olvastam róla panaszt.
2017. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gravida.

Kizárólag lefekvés előtt vízzel!szabad bevenni úgy hogy már tényleg nem eszel se előtte 5 perccel utána meg végképp ne!nekem így vált be és nem köszönt vissza(mire Rájöttem azelőtt kétszer is és mindkétszer pizzától)

2017. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elevitet. nem akartam se a legolcsobbat se a legdragabbat. igy lett elevit...egyebkent a gravidat is probaltam de emelyegtem tole.
2017. ápr. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elevit.

A gyógyszerész megmutatta a gravidát is de arra jutottunk, hogy az Elevit pluszban valamivel összetettebbek a vitaminok ásványi anyagok.

2017. ápr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Trimeszter 1 nincs benne jod.
2017. ápr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
DM saját márkás terhesvitamint. A 10. héten derült ki hogy jön a tesó, és sietnem kellett minden vizsgálattal. Még soha nem volt ilyen jó a vérképem, így most csak azért szedek vitamint hogy,ez így is maradjon. 600 ft két havi adag...
2017. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Trimeszter...mert a vitaminok minősége is fontos számomra...
2017. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!