Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 2in1 vagy 3in1 multifunkciós...

2in1 vagy 3in1 multifunkciós babakocsihoz kell venni mózeskosárt külön, ha nem adnak hozzá?

Figyelt kérdés

Adbor Zipp-hez nem látom, hogy járna:

[link]


Kunert Vip-hez meg láthatóan jár:

[link]



2017. okt. 25. 21:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Ezek nem jó minőségű babakocsik. Inkább vegyél egy jót használtan ennyiért.
2017. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
Aha jó #12 nincs több kérdésem. Ritka igénytelen arc a kérdező ezek szerint, csak a gyereket sajnálom aki majd elszenvedi a szülei sóherségét...
2017. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%

Az elso kisfiamnal elvitt minket egy piccholino babakocsi.tokre craco kinezetu volt,de csak fele aron.tapasztalatlan elso gyerekeskent beugrottunk a godorbe.2 honapos volt a gyerkoc mikor az egyik kerek futofelulete lemaszott a kerekrol.visszavittuk a boltba,es azt mondtak kb 2-3 het,de valoszinuleg a szine mas lesz.nagy nehezen adtak csere kocsit.aztan hivtak,hogy hupsz,megsincs csere kerek.

Na akkor becsereltem egy chiccora.(hasznalt volt) az meg nalam 2 gyereket kiszolgalt,aztan rokonnal meg egyet es uatana adtam el 30 ert.az akkor kb 8 eves kocsit.

Ezekbol 8 ev mulva emlek sem lesz,nemhogy babakocsi.

Mi most bebettot hasznalunk,igaz csak sport reszest vettem,mert elotte volt 3in1 kocsim ami szinten hasznalt volt,ugy kaptuk.elottunk mar 2 gyerek hasznalta es megis tokeletes allapotban volt.csak hamar kinottuk,igy visszaadtuk es vettuk ezt.eleg olcson sikerult megvenni,akcioban 50 ezerert.van tobb fajtaja ennek a markanak,nezz szet hasznaltban is.a mienk is mar 8 honapja szolgalatban van,lassan elado lesz de epp hetvegen takaritottam,kimostam,es par karcon kivul semmi baja.nem foltos,nem szakadt,nem nyekerek,nyikorog,kattog.alom egyszeru tolni,konnyen fordul,stabil.

Miert zarkozol el ennyire a hasznaltol?

Segiteni szeretnenek a valaszolok,mint gyakorlott szulok.miert vagy ilyen ellenseges?hidd el,tapasztalatbol mondjuk,hogy ne vegyel ilyen kocsikat.lehet,hogy olcso,de valoszinuleg hamar kell masik kocsit venned es akkor mar a ket kocsi ara egyutt,nem is annyira keves.

2017. okt. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%
Kezdem azt hinni, hogy csak egy troll vagy. Ennyire korlátolt senki nem lehet... Még meg sem született a baba, de már ott spórolsz rajta, ahol tudsz.
2017. okt. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%
Ha ennyire nincs pénzetek, miért vállaltatok most gyereket?
2017. okt. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
43%
Menj el bababoltokba és személyesen nézd meg milyen egy merev és egy textilmózes. A kunertet ritkán árulják viszonteladók, de babaexpókon láttam már kiállítva. Esetleg a legközelebbi kereskedőhöz is elmehetsz megnézni a kocsikat és élőben a színválasztékot. Én így csináltam.
2017. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!