Csatos hordozó mikortól?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 hónapos, kölcsönbe kaptam hordozokendöt és valamilyen csatos hordozot. A hordozokendönél rettegek, hogy kicsúszik belőle, tudom, hogy hülyeség, de szülés óta folyton ilyenektől félek. A csatos hordozónak van egy ilyen fejrésze, ami kicsit támasztja a fejét, emiatt gondolom, hogy talán lehetne használni, tartja egyébként a fejét magától, de kb. csak 10 percig. Beletehetem a csatos hordozóba kb. 1 órára?
2017. okt. 26. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Totyogó kortól ajánlott. Azaz onnan hogy jár.
2017. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs hordozó klub? Vagy akitől kaptad a kendőt, nem tudja megmutatni, hogy használd?

Mielőtt kipróbálja, mindenki tart tőle. :)

Nem esik ki a baba, újszülött kortól használható, kényelmes babának, mamának. Ha feszesre van húzva, bungee jumping közben se esik ki a gyerek. XD

Csatos hordozóról nem tudok nyilatkozni, nekem a kendő elsőre szerelem lett. :)

2017. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem igaz, csatos hordozó nem járó képes gyerekeknek jó, hanem a stabilan ülőknek.

Tehát ha tud ülni, akkor minden gond nélkül lehet csatosban hordozni.


Bár.... A liliputinak van újszülött szűkítője és a terpeszt is jól tartja úgyhogy az pl jó korábban is. Mi féléves kortól kezdtük használni és csak is elől.

2017. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó vagyok. Félreérthetően írtam.

Szóval ONNANTÓL jó, hogy tud ülni a baba. Így beleértve később a totyogást is 😄

2017. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Stabil ülni tudástól használhatod a csatost, de normális, jó minőségűt vegyél, a kendőből készültek pl. sokkal jobbak, mint a dekorosok.
2017. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Az emeibaby márkájú újszülött kortól használható, borsos az ára, de több gyereknek is jó lesz, mert nagyon jó minőségű. Itthon azt mondják, hogy nem szabad használni azonnal, de külföldön azt mondják lehet. Nekem teljesen bevállt, már 1 hetesen is ebben vittem kutyát sétáltatni magammal, számomra a tökéletes hordozó. Most 1 éves és még most imád benne lenni:).
2017. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Külföldön a kifelé hordozást is teljesen normálisnak tekintik, attól még nem lesz jó.
2017. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kifelé hordozás az egészen más tészta. Azt nem szabad, mert olyankor homorít a baba, ebben a hordozóban (emeibaby) pedig felénk fordítva teljesen olyan pózban tud lenni (persze fejjel felfelé) mintha még a pocakban lenne. Igazából én gyermekortopédust, gyógytornászt és gyermekorvost kérdeztem meg ezügyben, azt mondták, hogy kezdetben ne legyen benne többet, mint napi 6 óra, de teljesen rendben van.
2017. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is már a 2.Gyerekemet "hordom" emeibaby-be újszülött kortól és teljesen jó, nagyon szeretem és a Gyerekeim is! Egyiknek se lett semmi baja. Szépen egyre többet voltak benne. Megtartja a hátát, embriópózban van benne, ahogy valamelyik elöttem válaszadó írta. Ha kényelmetlen lesz a Babádnak úgyis jelezni fogja.
2017. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!