Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen szempontok szerint...

Milyen szempontok szerint válasszunk babakocsit? Miket kell figyelembe venni?

Figyelt kérdés

Első babánk lesz, tavasszal fog megszületni.

Szóval még van időnk, de nem az utolsó pillanatban szeretnék kapkodni, meg rohangálni.

Két kikötésem van: lehessen kapni fekete színben és legyen kicsit különlegesebb formája (szóval ne ilyen legyen: [link] ). Nézegettem már a Brendon és a Mamas and Papas oldalán, de rengeteg fajta van és így ez olyan, mintha tűt keresnék a szénakazalban.


2017. okt. 30. 17:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%

Az is fontos szempont, hogy liftbe be kell-e fernie cipelned kell-e, rossz utakon mentek-e, tomegkozlekednj tervezel-e vele

es szerintem fontos egy kenyelmes, jo adac teszttel rendelkezo hordozo, amit csak rapattintasz a babakocsi vazra, ha kocsival megerkeztek valahova, szoval jo ha kompatibilis a babakocsi vaz ezzel

Szerintem ami szep babakocsi, az a stokke, mima xari es quinny mood.

2017. okt. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
Anex cross? Könnyű, modern, tágas.
2017. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%
2017. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%

Én gyűlöltem a stokkét. Nem éreztem biztonságban benne a gyereket, volt hogy kiborítottam volna, ha nincs bekötve. Hamar túl is adtunk rajta, és vettünk egy ilyet:

[link]

2017. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%

8-as válaszolónak: de! Sőt...


[link]

2017. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az Anex kocsi nem tetszik annyira, nem tudom, hogy miért. Csak valahogy úgy érzem, az nem.

Viszont felírtam a Mima Xarit, a két Stokke kocsit és a 4moms-ot, bár azzal nem találkoztam egyik oldalon sem, amiket nézegettem eddig.

Még találtam a Bugaboo Cameleon-t és a Buffalot, meg a Cybex-től a Priam babakocsit.

2017. okt. 30. 21:25
 17/24 anonim ***** válasza:
75%
Én írtam a 4 moms-ot. Mi külföldön vettük meg,itthon szerintem nem kapható.
2017. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Tényleg nem árulják és az oldalukon azt írják, hogy az Államokon és Kanadán kívül nem szállítanak. Viszont van osztrák oldaluk, szóval talán van Ausztriában is üzletük... Mondjuk a barátom lehet nem lenne oda az ötletért, ha egy babakocsi miatt akarnék kiutazni, de ez a kocsi benne van a top3-ban jelenleg. Csak látatlanban, kipróbálás nélkül sehonnan nem merném megrendelni.
2017. okt. 30. 21:36
 19/24 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk M&P sola2 van. Ami nagyon hiányzik a sétáknál az a régi típusú babakocsiknál fellelhető átfordíthatós tolókar. Mert bár nem nagy súlyú a babám a mózest még hagyján megfordítani minden kanyarnál, mert fúj a szél, besüt a Nap, stb... De a sportrészt már nem forgatom menet közben. Így már a bugaboo mellett döntenék emiatt.
2017. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%
#15-ös!mire megveszel hozzà mindent,nézd màr meg mennyi a vége!!
2017. okt. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!