Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen szempontok szerint...

Milyen szempontok szerint válasszunk babakocsit? Miket kell figyelembe venni?

Figyelt kérdés

Első babánk lesz, tavasszal fog megszületni.

Szóval még van időnk, de nem az utolsó pillanatban szeretnék kapkodni, meg rohangálni.

Két kikötésem van: lehessen kapni fekete színben és legyen kicsit különlegesebb formája (szóval ne ilyen legyen: [link] ). Nézegettem már a Brendon és a Mamas and Papas oldalán, de rengeteg fajta van és így ez olyan, mintha tűt keresnék a szénakazalban.


2017. okt. 30. 17:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Bugaboo, nekem túl alacsonyan volt, többször megnéztem de nem jött be, sem az hogy nincs fék csak felül egy kis fehér műtyür.

Nekem az hiányzott hogy a lábbal nem tudtam rálépni.

A stokke őrületet nem értem annyi de annyi jobb babakocsi van, Emmaljunga, Joolz, Silvercross, nekem a klasszikus stílus jobban bejön.

A Stokke Xploryval az a baj, hogy kb egy évsen a gyerekőc ki akar szállni belőle, és akkor dobják a legtöbben és vesznek egy esernyőkocsit.

Én külföldön élek, én pl egy Uppababy-m van, ami itt Amerikában igen népszerű. Magyar viszonylatban persze nagyon drága lenne, de itt absz nem az.

Én mózest nem vettem csak egy hordozót meg egy sportrészt és kb 3-4szer mentem ki vele, mert iszonyat hideg a tél errefelé.

Nyárra meg vettem egy itt ismert márkájú esernyőkocsit és kb ennyi.

Nem sok mindent vettem a gyereknek, valahova beestem és talátam egy két jópofa játékot, szép babaruhát stb de pl nem foglalkoztam sem a babaszoba megálmodásával sem a színek összehangolásával, nem olvasgattam könyveket suttógókat és egyéb ba..ságokat.

Amire észhez tértünk a gyerkőc volt 2 éves...:)

2017. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Mi először Stokkét vettünk, 3 hónap után lecseréltem Bugaboo Cameleonra. Ezerszer jobb ez a babakocsi, szóval nem úgy szólom le a Stokkét, hogy eddig maximum az utca túloldalán láttam.
2017. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, én sem a Stokkét, sem a Bugaboo-t sem pedig a Mamas and papas terméketi nem szeretem.

Otthon egy csomó olcsó névtelen rossz minőségű és irtó ronda babakocsi van, mellette pedig a vagyonért árult dizájner darabok, amik nem mindig hasznosak a gyakorlatban.

Nem igazán értem ezt a babakocsi őrületet hiszen alig 1,5-2 éves korig van rá szükség, és amikor lecseréled a mózest-sportra, tulajdonképpen egy esernyőkocsi is elég.

Egy Mclaren vagy bármi ehhez hasonló jó.

Nekem Uppababy Cruzom volt, és alig használtuk ki, végül elajándékoztam kihasználatlanság miatt.

2017. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a Peg Perego babakocsi jött be. Hasonló áron van, mint a Stokke (330), de mi 4 gyereket szeretnénk, azért vettünk ilyet, mert ez bírni fog legalább 2-3 gyereket, reméljük 4-et is!

Ami szempontokat figyelembe vettünk:


- biztonságos legyen és stabil

- tömör kereke legyen (2 ismerősömnek is kidurrant a felfújható kerekű)

- alulra sok minden beleférjen, ha megyek vásárolni

- könnyű és könnyen összecsukható legyen

- autósülés ne csak 9 kg-ig legyen jó

- mózes is összecsukható legyen, ennek van "pop up" verziója, így az is elfér kis helyen


Nagyjából ennyi:).

2017. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!