Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsit eleg csak szules...

Babakocsit eleg csak szules utan venni?

Figyelt kérdés
Marciusban szulok akkor meg ugyis hidegek vannak es a babat sem lehet ugyse 6 hetig kivinni
2017. nov. 8. 22:23
1 2
 11/13 babyboom567 ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező!

Kisfiam decemberi,4 hetesen vinni kellett tanácsadásra.6 hetes kor előtt vinni kell csípőszűrésre.

A másik meg az ,hogy ha neked mindegy,és jó egy akármilyen kocsi, akkor persze ráér bármikor.De nagyon ajánlom ,hogy inkább nézz szét.Én nagyon későre hagytam a vásárlást,és nagyon megbántam,hogy nem néztem jobban szét, csak vettünk egy egy babakocsit.Azóta már vagy 3 olyat is láttam ami csodaszép szürke,álombabakocsi lenne számomra,kb harmad meg félárért.

2017. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én decemberre várom az első gyerekem, de nagyon nem szeretnék 6 hétig bezárva lenni :) Remélem az időjárás is engedi, és mehetünk szépen fokozatosan levegőzni, sétálni.


Én mindenképpen szerettem volna előre babakocsit venni, lehetőség 3:1-ben, mert ahogy előttem is írták:

- Úgyis kell a kórházba már hordozó

- 4 hetes szűrésre gyerekorvoshoz kell menni.


Én nem szívesen bajlódnék a babakocsi vásárlással a baba mellett. Nekem sokkal egyszerűbb volt előre megvenni, és kimosni azt :)

2017. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne 6 hétig kivinni? :) Én kivittem, és nem bántam meg :) A kérdésedre a válasz: szerintem vegyétek meg szülés előtt.
2017. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!