Kitti85 kérdése:

Terhesen babahordozás?

Figyelt kérdés
Még csak elméleti a kérdésem. Szeretnénk még egy gyermeket de a lányomat aki most múlt 1 éves még hordozom. 3 hetes kora óta hordozom nincs is babakocsink. Előtte a bátyát is hordoztam 2 évig 3 hós kora óta és utána is ha igényelte aztán terhessen már nem. A lányka viszont imádja és én is. Simán el van benne még most is 2-3 órát ha kirándulni megyünk vagy ide oda. Én meg sem érzem sem közben sem utána. Nappal is rajtam alszik mert úton az oviba elalszik ès alszik kb 1 órát mire hazaérünk. Szóval azr nem tudom hogy lehet e terhesen hordozni. Olyanoktólbkérdezném akik maguk is hordoznak vagy hordoztak és volt ilyen tapasztalatuk. Köszönöm előre is!!!
2017. nov. 9. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én is sokat hordoztam a gyermekeimet. Azt gondolom te is tudod, hogy olyansmit amihez hozzá van szokva a tested, adott esetben a hordozáshoz, nyugodtan lehet csinálni terhesen. Viszont nem tudhatod, hogy hírtelen mikor szédülés meg/ájulsz el ha olyan a terhesség. Ez nem lenne szerencsés miközben rajtad a gyerek. Én pont emiatt nem hordozom jelenleg a kisebbemet, mert nagyon szédülékeny lettem. A másik, ha már nagy a pocak, megváltozik a súlypontod.. Nem biztonságos szerintem, de te tudod mit vállalsz be.
2017. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!