Akik 3:1-ben babakocsit vettek, meddig használtátok a hordozót autós ülésként?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babánk és úgy látom már nem sokáig lesz jó. Plusz kettő hónap múlva megyünk egy hosszabb útra és én nem érzem valami biztonságosnak. Milyen gyerekülest vehetünk egy 5 hónapos babának?
2018. jan. 12. 12:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

4 hónapos korában cseréltük le 0-18 kg-s, azaz újszülött kortól használható ülésre. Bárcsak korábban megtettük volna. Ebben ugyanúgy menetiránnyal ellentétesen van bekötve.

Mondjuk nekünk magasnövásű a fiúnk.

2018. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Első babánknak 7.5 hónaposan vettünk gyerekülést, amikor már stabilan tudott ülni. De még több hónapig használtuk a hordozókosarat is. Hosszabb utakra mindkettőt vittük. Amikor nem aludt, az ülésben ült, ha álmos volt és várható volt, hogy hamar elalszik, akkor a kosárban utazott.

A kicsinél nem tudjuk még hogy lesz. 4 hónaposan már kilóg a lába a kosárból. Lehet, hogy be kell szereznünk valami mást, míg meg nem tanul ülni.

2018. jan. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekünk peg perego viaggio van, 0-18as, háttal is beköthető, dönthető, 3 fokozata van (pici, ülni nem tudó babának, nagyobbaknak kb 10-12kg-ig, és afölött 18ig). Mondjuk ára is volt, de én is biztonságosabbnak éreztem, mint a hordozót (bár mi már ülni tudástól használtuk, viszont az én kislányom elég hamar ült stabilan).
2018. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13 hónapos korában cseréltük le. Korábban kellett volna, de amit kinéztem az csak menetirányba használható (römer britax). Úgyhogy az utolsó pillanatban, de nagyon szereti, hogy menetirányba ül Ő is, bambul kifele. Korábban sokszor nyüszögött háttal. Aztán lehet nem is ez volt a gond:).
2018. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!