Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért Stokke babakocsi mellett...

Miért Stokke babakocsi mellett döntöttetek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok Stokke (leginkább Xplory) babakocsit látok az utcán és bár annyira nem fogott meg elsőre, de ha ennyire sokan használják valami miatt biztos nagyon jó. Szóval mi az a plusz, ami miatt ennyire kedvelt? :)

Első babámnak kifogtam egy nem túl jó kocsit, most szeretnék igazán jót venni, ezért minden szempont érdekel.


2018. márc. 19. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokan azert vesznek stokket mert az menoooo....

En ismerek olyan anyukat,aki konkretan hitelt vetetett fel a ferjevel mert neki ilyen kell,mert ez meno.

Aztan a gyerek fel eves koraban eladtak,mert nem szerette sem a gyerek,sem anyuka.a mozes nagyon pici allitolag,es nekem a sportjuk sem szimpatikus.

Meg nyaron epp egy stookes anyuka mogott,mellett setaltunk el es katasztrofalisan zogyogott a mi kocsinkhoz kepest.

Pluszban nemtudom a most 15 kilos 96centis 2 evesem,hogy a fraszban ferne bele....oke,hogy a labtarto allithato,de a hattamla magassaga nem.az pedig olyan rovidke...

Szerintem felesleges penzkidobas.

Mekkora gyerkocod van?milyenek feletek a jardak?mennyire szamit a kocsi sulya?

Nekem most,a 3.gyerkocnel lett meg az alom kocsim.igaz csak sport,de imadom.bebetto nico s line.ezzel melle tuti nem fogsz,amennyiben a meret es a suly nem szamit.

2018. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de a nagynak már nem kell kocsi, én is egy sportbabakocsit vettem mikor már tudott ülni, ami jó volt, de most újszülött kortól használhatót keresek.
2018. márc. 19. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Rohejes olvasni, hogy Magyarorszagon ez a meno, kulfoldon elek, ott a Stokke alja kategoria ( ritkan is lehet latni ) .


Kerdezo, ha telik ra akkor Bugaboot nezd meg.

2018. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a nem éppen mindennapi formája miatt népszerű menő. Emiatt ne vagyèl.

Múltkor láttam egyet rosszabb úton billegett inogott nem tűnik stabilnak.

2018. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor még nézelődök, azt hittem azért áldoznak rá olyan sokan ennyi pénzt, mert tényleg annyira jó!

Nekem a legfontosabb, hogy kényelmes legyen a babának és könnyen irányítható legyen, pl az első kocsim, amit tapasztalat nélkül, ránézésre, mert tetszett megvettem olyan volt, hogy egy esernyőt nem tudtam fogni, mert egy kézzel lehetetlen volt tolni.

2018. márc. 20. 05:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért vettem, mert magasan van benne a gyerek. Megfizethetetlen. Fél évesem percentilise 97-es és elfér a mózesben kényelmesen, köszöni szépen. Erről ennyit.
2018. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!