Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti mernétek szólni a buszon...

Ti mernétek szólni a buszon valakinek azért, mert pont úgy áll a babakocsi mellé, ha fékez egyet a busz egyenesen beleül?

Figyelt kérdés
Egy kicsit molettebb lány állt úgy a kocsi mellé, hogy oldal ra volt fordítva a kocsi, ő meg közvetlenül mellette. Leülni nem tudott a csaj, de nem mertem neki szólni.

2018. márc. 25. 20:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%

Velunk bizony mar fordult elo,hogy a busz hirtelen fekezett es egy utas majdnem a kocsiban landolt.....

Nem direkt,es nem is volt tomott a buz,egyszeruen szegeny le akart szallni,a busz ele pedig kilepett valaki a megallo elott.

Hat a szivem majd megallt abban a pillanatban.szerencsere idoben oda tudtam nyulni es igy a kezemre tamaszkodott szegeny holgy.o is nagyon megijedt.

A taskat a gyerek kepebe tolo utasoknak szolok,meg azoknak is akik direkt fel sem neznek,pedig latjak,hogy b.kocsival szallok fel es meg sem mozdulnak a b.kocsiknak kijelolt helyrol,pedig a busz nincs tomve.ha elso szepen keresre nem reagal ratolom a kocsit minden szivbaj nelkul,mintha veletlen lett volna.

2018. márc. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy helyezkedem, hogy én magam álljak a babakocsi előtt. Erre neked kellett volna odafigyelned.
2018. márc. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!