Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Boppy comfy fit hordozókendörö...

Boppy comfy fit hordozókendöröl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Újszülött kortól használható kendöt keresek, de félek, hogy nem tudom biztonságosan megkötni. Ez a fajta egyszerünek tünik, de Magyarországon csak a brendon honlapján találtam. Mik a tapasztalatok vele biztonságos? Sokáig tudtatok vele hordozni?

#Brendon #hordozókendö #boppy
2018. szept. 15. 05:48
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Ez csatos hordozó inkább, nem kendő.

Anatómiai szempontból OK-nak tűnik, de ezt csak laikusként írom, nem vagyok szakértő.

Az a kérdés, hogy milyen idős kortól használható.

2018. szept. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy mei tai. Nem a legideálisabb újszülöttel.

A gond vele, hogy se a terpesze, se a bodymagassága nem állítható, ami azt jelenti, hogy csak adott méretű babával nyújt optimális támasztást. Annál kisebbet túlterpeszt és elvész benne, annál nagyobbat nem támaszt rendesen térdhajlatig, lóg benne.


Rugalmas kendő, szövött kendő, karikás kendő - ezek a legjobbak újszülöttnek.

Kompromisszumos megoldásként pedig vannak mindenhol állítható hibrid hordozók, amilyen pl.: az emeitai, emeibaby, lily tai

2018. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!