Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mei tai-ból hogy kell hátulról...

Hnikolett03 kérdése:

Mei tai-ból hogy kell hátulról kivenni a babát egyedül?

Figyelt kérdés
Gremese mei tait rendeltem,háton szeretném hordozni 7kgos 7hós babám de ha ki akarom venni egyedül és pl ágy vagy vki nincs aki segít akkor csípőről előreforgatva le tudom venni?vagy nem lehet úgy?veszélyesebb lenne mint pl kendőből?
2018. dec. 18. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen elvileg úgy kell hogy előre forgatod. Én nem tudtam megszokni, csak ágy felett mertem... Úgyhogy vettem is inkàbb csípőhordozót, ha csak rövid távra kell felkapni. De sokan meg tudják csinàlni!
2018. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbálom leírni, remelem érthető lesz. A két pantos az egyik kezemmel osszefogom és kibújtatom belőle a fejem, végig figyelve arra, hogy a kezemmel szorosan tartsam a pantot. Utána egyik kezemmel ugyanúgy a pantot feszesen tartva a másikkal a csomót fogva csipore forgatom, annyira ahol már elérem kényelmesen. A csomót elengedem azzal a kezemmel megtartom, megfogom a másikkal is és kiveszem a mei taibol. Érdemes szerintem ha van lehetőséged elmenni klubba vagy tanacsadohoz és segítség mellett is be gyakorolni.


Én jobban szeretem a kendőt a mei tainal, de mei taibol könnyebben veszem ki.

2018. dec. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!