Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti hány hetesen kezdtetek el...

Ti hány hetesen kezdtetek el vásárolni babakocsit, babacuccokat?

Figyelt kérdés
Babakocsi,berendezés egyéb cuccok stb érdekel.

2019. jan. 26. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
15 hetesen tudtuk meg a nemét, babaruhakat utana mar vettunk, a babakocsit 24 hetesen rendeltuk meg, a kisagyat februarban tervezzuk, legzesfigyelot most vettunk, meg van egy szekrenyunk. A tobbi dolgot ez utan vesszuk meg, aprilisra vagyok kiirva.
2019. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Jövőhéten derül ki a neme 18 hetesen.

Utána megveszem a kiságyat,kádat,szekrényt,babakocsit majd csak a vége felé.Ruhákat szép lassan,pelenkát is havonta pár csomaggal,nem egyben mindent.Légzésfigyelő már van,szeretnék majd még bébiőrt.

2019. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Az elsőnek kb 20 hetesen megvettünk minden nagyobb dolgot, ruhákat, pelust, fürdetőt, ilyesmit pedig fokozatosan a 12. héttől a legvégéig. 30 hetesen kész volt a szoba, csak a kislány hiányzott belőle.

A második szinte mindent örökölt, így most is a nagyobb kapott új ágyat, szekrényt, komódot, stb, ezeket 32 hetesen cseréltük ki nála. A pici szobája a legvégén lett csak kész, de megvolt minden, szóval ha előbb jött volna is lett volna helye, csak az első pár napban a hálóban. 😊 Testvérbabakocsi maradt a végére, ezt az egyszeri anyaságiból vettük meg. Ruhát, pelust, ilyesmit most is fokozatosan, bár ugye ruhából nem sok kellett, inkább törölköző, takaró, ami kell a nagynak is.

2019. jan. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Még nem. 32 hetes vagyok. Annyi, hogy második baba, pár cucc maradt az elsőről, de neki is csak a 34. hét után kezdtünk vásárolni.
2019. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Norman Bates ***** válasza:
0%

Elso babaval 16 hettol kezdtunk el vasarolgatni, volt egy hosszu listsm es a nagyobb tetelekbol minden honapban vettunk valamit pl babakocsi, kisagy, szekreny etc. Ruhat meg aprosagokat menetkozben mindig ha lattam olyat mai megtetszett.

Babaapolasi termekeket mint pelenka, furdeto, krem meg hasonlok osszeirtam es szules elott par hettel bevasaroltunk.

9 hos a babam, kesobbre terveztuk a kistesot igy elajandekoztunk rengeteg babaruhat, pihenosseket meg par cuccot meg.

Kiderult, par napja, hogy uton a kisteso, de a nagyobb dolgok meg megvannak igy most nem sietjuk el a vasarolgatast.

Majd megnezem, hogy mi az amit potolni kell es azt par hettel szules elott megvesszuk.

2019. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Mi a 35. hétben vásároltunk meg mindent.Talán kicsit késő volt már akkor, de meglett időre minden.Egyedül a kiságyat rendeltük előre mert arra 2 hónapot kellett várni.
2019. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Babakocsit 34 hetese megrendeltük a boltban mert 6 hétre vállalták. A többit 38 hetesen.
2019. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
36
2019. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én is úgy terveztem a ruhákat stb ha 100%a neme stb. 14hetes vok. Mi már a kiságyat és egy komódot vettünk,de szemezek a babakocsikkal mert abból unisex kell. Eddig 75% hogy lány azt mondták de az nem tuti még.

Én is inkább sorba venném meg a cuccokat hogy a végén ne kelljen.

2019. jan. 26. 10:31
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Én majd a 30. hét körül fogom elkezdeni, most vagyok 26 hetes, eddig semmit nem vettünk még. Karácsonyra kaptunk csak egy pár apróságot (takarót, sapkát, ilyesmit). Mindig arra gondoltam, ha véletlenül megtörténne a legrosszabb, milyen érzés lenne egy komplett babaszobát elcsomagolni/eladni...Nem vagyok egyébként paramami, nem aggódok túl semmit és egyébként semmilyen babonában nem hiszek, de ezzel úgy voltam, hogy menjünk inkább biztosra.
2019. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!