Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hol találok ilyen babakocsit,...

Hol találok ilyen babakocsit, milyen fajta? Tudnátok linket küldeni?

Figyelt kérdés
Olyan babakocsit keresek ami csak sport de majdnem vízszintesis dönthető, könnyű, átfordítható tolókar, viszonylag nagykosár rész alul, és kényelmes a babának. Ez a pakolgatós módszer nekem nem jön be. És egyszerűen nem találom a megfelelőt. Ilyenből gondolom csak lapra csukható vagy szóval az is egy szempont, hogy ne legyen batár nagy és a babának is kényelmes legyen. Most 3in1 van de ez a gyerekkel együtt megforditani az ülést elég nehéz, főleg, hogy maga a sport rész is 2kg + még ott ül benne a 11kgos baba. Előre is nagyon köszönöm a segítséget
2019. ápr. 9. 17:40
 1/4 A kérdező kommentje:
És az kimaradt, hogy lehetőleg rugós legyen és ne huppanjon benne mindig ha van egy kicsi út hiba is
2019. ápr. 9. 17:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyet nem találsz. Manapság már csak a batár lengyelek között van megfordítható tolókaros.
2019. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem rég tett fel valaki hasonló kérdést

Ha nem te voltàl konzultálj vele


Max valahonnan kéz alól

2019. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezzel szemeztem, a kommentek alapján jónak tűnik. Csak mi meg használjuk a bébihordót, majd egyben eladom, és abból veszwk kocsit.

2019. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!