Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van olyan hordozó, amiben úgy...

Van olyan hordozó, amiben úgy tudom előre tenni a babát, hogy előre nézzen benne?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Van, kengurunak nevezik, és egészségtelen a babára nézve.

Keress hordozós csoportokat, ahol azt is elmondják, mi mikor miért jó vagy nem jó a picinek.


pl:

[link]

2019. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
mindbe bele tudod úgy tenni (lásd nandu kötési útmutatója), csak nem jó a babának. Nagyon nem.
2019. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora baba? Mi ilyet használtunk, de már volt vagy 7 hónapos mikor vettük. Ebben ül a gyerek egy ülőkén, nem lóg, mint a klasszik kenguruban.

[link]

2019. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

A kenguruk tobbsege ilyen, de nem ajanljak, mert nem jo a baba gerincenek, illetve ha valami megijeszti, nem tud hozzadbujni, nagyon sok ingernek van igy kiteve. Karikas kendoben viszont lehet csipon hordozni, amiben szuperul kilatnak a babak elore es hatra is, ujszulottkortol hasznalhato, es a gerincuknek sem artalmas, a combjait is jol alatamasztja, ami kulonosen fontos fiubabaknal, ahol a kenguru szuk terpesze tul nagy nyomast eredmenyez a herek szempontjabol, kvazi rajta ul szegeny gyerek, es akar fiu, akar lany, a csipojenek sem idealis.


Amugy a Boppy nevu hordozo jobban megtamasztja, es annal van lehetoseg kifelehordozasra.

2019. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért gondoltam erre, mert szeret nézelődni a babám, gondoltam, így többet lát a világból.
2019. ápr. 24. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!