Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Fekete babakocsit kislánynak?...

Fekete babakocsit kislánynak? Ha az lenne a "szerelem babakocsi", megvennétek?

Figyelt kérdés

Eddig egy halvány levendulaszínű babakocsit akartam venni, mikor mentünk volna kipróbálni a boltba, akkor láttuk meg ezt. Egyből megvolt az a "wow érzés", az a babakocsi olyan, mintha nekem lett vona kitalálva. Nagyon tetszik, viszont teljesen fekete, egyedül a váz, és a tolókar már színű (rosegold, amit szintén imádok).


Viaskodok magammal, mert jobban tetszik, mint amit eredetileg néztünk, de mégiscsak fekete (kislányunk lesz) ...


2019. jún. 7. 14:06
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Akik itt azért aggodalmaskodnak, hogy kiszívja majd a nap a fekete kocsit meg felmelegszik: ilyen kocsink van feketében. Nem melegszik fel mivel UPF50+ uv védelemmel van ellátva így taszítja a napsugarakat nem beszívja. Ezáltal a színét sem szívja ki a nap de persze ha valaki olyan igénytelen, hogy kint hagyja a kocsit a tűző napon a nyár minden napján az meglepve se legyen, úgy minden szín kiszívódik. Mi vigyázunk a babakocsinkra és feltételezem a kérdező is egy, a környezetére igényes ember ha ennyi pénzért óhajt babakocsit venni.
2019. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Pár napja láttam fekete babakocsit a városunkban, háát, a Rosemary gyermeke film jutott az eszembe. Nem vennék fekete babakocsit. De hát én vagyok az, akinek az Erik a kedvenc fiú neve, de az Operaház Fantomja után nem adnám a gyerekemnek az Erik nevet, sajnos, sajnos, sajnos.
márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!