Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen csatos hordozót érdemes...

Milyen csatos hordozót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Tudom, egyénileg változó, de nektek melyik jött be? Főleg túrázáshoz, nagyobb sétákhoz, kiránduláshoz keresek megfelelőt. Az apuka is hordozná fél éves kislányunkat. Nézelődtem a neten, de nagyon sok féle van és sajnos arra nincs lehetőségünk, hogy mindegyiket kiprobáljuk. De ha már többet ki tudok zárni, az is jó.

2019. júl. 22. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hármat próbáltam ki egy-egy hétre vásárlás előtt. Mindhárom jó volt. Mindhármat elől próbáltam.

- Love Radius Fizio: puha vàllpánt és puha de erős öv, hátul lecipzárazható, hogy csak egy háló legyen a hátán - nyáron ez szupi. A baba kezdetben egy párnán ül benne, később ezt ki kell venni.

Azért nem ezt vettem, mert alacsony vagyok és a párna miatt nagyon magasra került benne, de ma már lehet, hogy ezt venném, mert 4 hónaposan a súlya miatt hátrakerült a babám, és ott mindegy lett volna. Nincs alvócsuklya, csak egy kis tartoháló, de erre is utólag jöttem rá, hogy talán jobb is, mert a nagyobb babák már nem bírják a csuklyát és amikor úgy alszik, hogy hátradönti a fejét, akkor az utcán beugatnak a nénik.

- Magyarinda Klasszik: mi ezt vettük vègül, praktikusnak tartom. Egy gyapjúréteg van benne (a Szimplàban nincs), ez jól hőszigetel, a háta még sose volt izzadt a babának. Erős a deréköv és jól állítható a vállpánt. Ha úgy akarod tenni hogy a karja kint legyen, csak bugyrosítással megoldható (a többiben állítható a hátrész hossza), de én hátra nem akarom úgy tenni, ha meg nagyobb lesz, már erős lesz a törzse. Gyönyörűek a minták, egy magyar lány csinálja (aki nem ilyen szélsőjobber amúgy csak szereti a népmeséket - de ez mind1). A csuklya védi a fejet a naptól, de nálunk ennek csak elől hordozva és picikènt volt haszna. Van benne újszülött betét, bár újszülöttet talán kendőben jobb.

- Kibi. Ez egy divatos cseh márka, nagyon könnyű és kényelmes, nekem ez volt az egyetlen, amiben fájt a derekam, vsz a pánt vékonysága miatt, de háton sose hordoztam vele. Sajnáltam, mert amúgy ez lett volna a nyerő.

2019. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állítható, kendőből készült a legcélszerűbb, azt lehet legtovább használni. Babybooz, Maraya, Sweetberry, ők mind magyar gyártók, jó minőségű termékekkel.
2019. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha el tudsz menni hordozóklubba ott lehet próbálni, vagy ismerősöket kérdezz meg, hátha van valakinek.

Fél évesen mit tud? Csatosat felállástól javasolnak.

Állíthatót vegyél, nekem volt egy fix terpeszes, fix magasságú mei-taim, na ez sose volt igazán jó a gyereknek, most egy Marayát használunk.

Facebookon van adásvételi és tanácsadó csoport is, érdemes körülnézni.

2019. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekünk is a Magyarinda vált be, mert a deréktámasz miatt nagyobb súlyú gyereket is elbír, míg a kendősnél viszont kifordult a derékpánt és bonyolult is volt a használata épp a túl sok állíthatósága miatt.
2019. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!