Probléma, ha a lakásban harisnyában van?

Figyelt kérdés

4 hónapos a fiam, az a gond, hogy a zoknikat lerugdossa (próbáltam már mindenfélét, térdzoknit is, de azt is ledolgozza percek alatt), a nadrágok szára pedig felcsúszkál rajta (van egy két bokánál vastag gumírozású nadrágunk, azok jók, de abból nincs minden napra egy). Engem baromira zavar a hűvös lakásban (nem fűtenek még) hogy kilóg a bokája/vádlija, ezért mostanában inkább csak harisnyát adok rá, szerintem neki is kényelmes és nekem sem kell állandóan ráncigálnom a ruháit... Azonban ez lehet probléma? Nagyon befülled, ilyesmi? Én nem vettem még észre, de nem tudom. (praktikus sétához is, mert ha menni akarunk csak rádobok egy vékonyabb kinti nacit, és mehetünk is)

Vagy ez nagyon nem jó így bentre?


2019. szept. 21. 08:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Én is rúgdalozót vagy talpas nadrágot adtam rá a lányomra ennyi idősen. Már 7 hónapos, de még most is inkább a talpas nadrágokat részesítem előnybe, mert leszedi a zoknikat. De végül is, a harisnyával sincs semmi baj.
2019. szept. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 10 hósak a gyerekek, harisnyában vannak idebenn (vékonyabb pamut harisnya), mert a zoknit mindig leveszik magukról. Nem füllednek be, kényelmes is. 😊
2019. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem baj. Sok normàlis harisnyát lehet kapni ràjuk, szerencsére. Csak van azért olyan is, amit èn nem akartam megvenni, műszálas..
2019. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Ezek nem műszálasak. Már 3 napja adom a gyerekre, úgy veszem észre szeret bennük lenni, nagyon szépen mocorog bennük.

Ha tudok utánanézek talpas nadrágoknak, rugdalózóknak, ami talán jó a lábfejére, de akkor addig is ezekben is jól elvagyunk itthon :)

Az értékes válaszokat köszönöm!

2019. szept. 21. 13:08
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
Jó a harisnya is, én rugdalózót adtam rá amikor ilyen kicsi volt, mert az nem feszül rá, engem idegesítene egész nap a harisnya, de a lányomat nem idegesítette és amikor mászni kezdett csúszásgátlós harisnyát adtam rá. Rugi, talpas naci kb. 10 hónapos korig jó, utána már feláll, elcsúszik a rugiban.
2019. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is fura, de a mi környezetünkben sem látok rugdalózos gyerekeket.


Én nagyon rákészültem, vettem egy csomót, több méretben. Szerintem tök praktikus. Most adogatom el a neten....


A talpas nadrág esélytelen, de 10/9 rugi is, egyszerűen olyan hosszú és nagy a lába a gyerkőcnek, hogy nem bírom ráadni..


Szerintem vannak nagyon jó minőségű harisnyák, nem hinném, hogy kényelmetlen lenne nekik.

Én még ilyen leggings féle nadrágot szoktam venni, és arra ráhúzom a zoknit.. azt nem rúgja le magáról.

2019. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszi, akkor nem csak én vagyok így ezzel, hogy nem látok máson... én sem értem, de nem. mondjuk ez önmagában nem baj, de amit te is írsz, hogy hosszú a lába, enyémnek még a lábfeje is nagy... Pici újszülöttként még adogattam rá talpas nacit, de emlékszem hogy pikkpakk kinőtte őket.

Köszi a válaszokat és tippeket

2019. szept. 21. 20:28
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, a lányomról meghagytam az unisex színű talpas nadrágokat, rugikat, jó lesz a fiamnak. Hát nem ment a lábára! Nagy lábon él, már most. Szerintem jó a harisnya, csak pamutos legyen, kényelmes derékkal.
2019. szept. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!