Miből mennyit vegyek egy majusi babának?

Figyelt kérdés
Elkezdtem vásárolni a babónak, és kicsit megakadtam. Azt szeretném tudni, hogy kb hány rövid és hosszúujjú bodyt vegyek? Mennyi hosszúujjú és ujjatlan rugit, vastagabb pulovert, esetleg szvetterkét, stb. Tudnátok kicsit segíteni? :)
2020. jan. 12. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly májusban született a kisfiam, én vettem egy vastag polar pulcsit, két vékonyabb kardigánt (cipzarosat, mert az praktikusabb) 5-6 rövid ujjasbody, 10 hosszuujjasat, 5-6 hosszunacit,5 pár kiszoknit, 7 rugdalozot (mi csak pizsinek használtuk inkább) ilyen lengébbeket nem nagyon vettem előre, mivel nem tudtam mennyit fog nőni adott idő alatt. Jó babázást kívánok neked! :)
2020. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj a majussal, hogy lehet 15 meg 30 fok is. Szoval en a helyedben rövid ujjú bodykat vennék és 3 hosszú kezes-lábast. En újszülöttnek pulcsit meg nem vennék. Max betakargatod a babakocsiban vastag pleddel, esetleg egy vastagabb szőrös kezes-lábas erre a célra. Néhány nadrágot vennék neki meg a bodykhoz. Mondjuk 3-at. Meg 6 pár zoknit. Ennél többet nem. Aztan meglátod ha megszületett. Neten is tudsz rendelni, szoval ha úgy van simán bovitheted majd a ruhatárat anélkül hogy el kellene menned vásárolni.
2020. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja amúgy meg annyit, hogy úgyis annyi a cuki ruha, hogy szénné fogod vásárolni magad 😃
2020. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi 😁
2020. jan. 13. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!