Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusi babának szüksége lesz...

Májusi babának szüksége lesz harisnyanadrágra, levegőztető zsákra, paplanra az első 1-2 hónapban?

Figyelt kérdés
A méretek miatt most csak azt venném meg,amit tényleg használni fogunk az elején. Tapasztalt anyukák,segítsetek!
2010. febr. 19. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem nem!Főleg ha május közepére vagy végére vagy kiírva!Harisnya tuti nem kellesz,levegőztető zsák minek?Betekered egy plédbe és levegőzteted!21 hetes kismama
2010. febr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Paplanra az első félévben egészen biztosan nem lesz szüksége, akár téli a baba, akár nyári. Fulladásveszélyes, belegabalyodhat, alátekeredhet a baba. Fél évig hálózsákban, alvózsákban altasd.


Harisnyanadrág se fog kelleni. Ugye nem akarod, hogy megfőjön a baba? :-) Inkább legyen rajta takaró, amit csak leveszel róla, ha úgy látod, hogy melege van a babakocsiban.

2010. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én március végén szültem, levegőztető zsákban hoztuk haza a fiunkat, de már akkor is melege volt benne, soha többet nem használtuk - szerintem az nem kell

harisnyát csak a következő télen hordott először


paplan helyett inkább egy jó kis puha, meleg babaplédet ajánlanék, azt jobban ki lehet használni

2010. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Ruhákból főleg 62-est veszek.

Hálózsákból is csak 62-est ajánlotok? Ujjatlan vékony pamutot?

Kocsikabátból/kardigánból 62 vagy 68-as?

Előre is köszönöm a segítséget!!!

2010. febr. 19. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

azért vegyél pár 54-es ruhát is, az én fiam 54 cm-rel született (tehát nem volt pici), és az első 1 hónapban a 62-es óriási volt rá


nekem a kedvencem az ujjatlan, lábfejes rugdalózó és hozzá az időjárástól függően hosszu ujjú vagy rövid ujjú body volt, de majd kitapasztalod, hogy melyik a legjobb


érdemes olyan rugikra vadászni, amik lábközt is patentosak, vagy a legjobb, ami teljesen szétpatentolható elöl végig, mert sokkal könnyebb ezekben pelust cserélni, öltöztetni


kocsikabátból én 62-eset vennék, az még 70 cm-esen is jó volt

vannak olyanok, aminek az anyaga belül is mintás, ez a legjobb, mert úgy is szép, ha felhajtod az ujját, így sokáig lehet hordani

2010. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
bocs, 56-osat akartam írni
2010. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Köszi a kérdést,nekem is nagyon hasznos,én is május közepére várom a kislányomat.Bocsi hogy nem a kérdésedre válaszoltam:-))
2010. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!