Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Újszülöttnek kell kis nadrág?

Újszülöttnek kell kis nadrág?

Figyelt kérdés
E-bay és wish tele van újszülöttekre való, magasított derekú nadrágokkal. Ti vettetek ilyet, vagy csak body+talpas rugdalózóban volt nappal is a babátok? Nekem utóbbi azért furcsa, mert olyan, mintha nappal is pizsomában lenne.
2020. márc. 7. 19:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én alapvetően rugdalózópárti vagyok, amíg pici. Amíg gyorsan nő, addig nem is volt vele gondom. De 74es méretnél, amikor kicsit belassul a növekedés, akkor már nem szerettem, mert kb három napig jó a mérete. Úgy értem, egy csomó ideig nagy, lóg a gyereken, kihúzza a lábát, nem tudja visszadugni stb. Aztán pár napig pont jó. Utána meg elkezd feszülni rajta, amitől szintén kényelmetlen lesz.


Úgyhogy áttértem a nadrágra. De egyébként kis méretben is volt 2 nadrágja, kifejezetten hurcizáshoz. Mert ha a kendőben rugdalózó van rajta, akkor ráfeszül a talpára és kiváltja a lépegető reflexet, ez pedig kényelmetlen neki.

2020. márc. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kb 1 hónapos korukig csak body+rugi volt rajtuk egész nap, utána elkezdtem nadrág+bodyt is adni rájuk, de csak mert apukájuk szerint olyan nagyfiúsan néznek ki benne :) 2 hósak múltak, jóformán még mindig esznek-alszanak, miért lenne ciki nappalra is a pizsi?
2020. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38%

A body+rugi nem pizsama.

Hanem a normális viselete egy babának.

Mászásig.

Sokkal kényelmesebb neki, mint a nadrág. És az a lényeg, hogy neki jó legyen. Ugye?

2020. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miután leesett a koldokcsonk szinte csak body-nadrag Párizsban voltak. Esetleg labfej nélküli rugdalozoban. Sokat hordoztam őket, ahhoz ez volt a praktikus viselet
2020. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!