Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ebben a helyzetben ti honnan...

Ebben a helyzetben ti honnan rendeltek, vesztek babaruhát?

Figyelt kérdés
H&m oldalról szerettem volna, de ott úgy felvasaroltak, hogy nincs meretbol és ez van több napja. Honnan tudnék nyári születésű babanak ruhákat vásárolni?
2020. ápr. 19. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Annyi ruha amennyi egy újszülöttnek kell (főleg ebben a helyzetben!) , csak van a hm-en. Most direkt ránéztem, van a legkisebbekből jócskán (50, 56).

Mashol szarabbat találsz. Reserved, sinsay rossz anyagú. Zara szintén.

C und A opció lehet esetleg, bár a hm szerintem jobb.

Next sajnos ideiglenesen bezárt.

2020. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Tömve van a marketplace babaruhákkal. Át tudod mosni fertotlenitovel ki tudod vasalni. Ilyenkor annyira gyorsan nőnek, hogy talán pár db új ruhán kívül nem is nagyon érdemes venni többet csak használtat. Vagy az nem opció?

Újba még a sinsay oldalt nézd meg, hátha találsz olyat ami megfelelő.

2020. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Bonprix
2020. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Gap.eu

Childrensalon.com (ha prémium cuccokat keresel), ez drága, de nagyon gyorsan szállítanak és gyönyörű dolgaim vannak

De szerintem helyi babás Facebook csoportban érdemes keresni. Ha találsz egy anyukát , akinek tavaly nyári (tavaszi) babája van és még megvannak a cuccai, csomagban biztos szívesen eladja. Vagy olyan is lehet, aki mondjuk idén tavasszal született, az lassan kinövi az 56-ős és talán a 62-es cuccokat is. Tapasztalataim szerint ezek a méretek még jó állapotban és tisztán megmaradnak, tehát ha eredetileg nem is gondolkodsz használt ruhában, ezekből a méretekből biztos kapsz szépeket.

2020. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez lehet elég gáz lesz, de én a tescoban vettem ilyen csomagokat... most nem mindegy, hogy milyen kisnyuszi van rajta? így is úgy is nagyon hamar kinövi, most rajtunk kívül nem is látja senki, teljesen jók ezek az olcsó ruhák, legalább nem sajnálom amikor kifolyik a kaki :)

én pont ezért nem rendeltem, mert nem találtam ilyen olcsón ilyeneket a neten. Férjem elment vásárolni és vett pár csomagot. Auchanban is vannak nagyon olcsók.

2020. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
5ös,nem gáz,szerintem a Tesco-s is nagyon jó,jó az anyaga is,semmi baj vele. Én is sokszor onnan veszek ruhákat.
2020. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

Tescóban vett a ferjem most bodykat, rugikat. Nadrágokat barátnőm készített össze nekünk, azért leugrottunk, átadta a kerítésen, ugyanúgy mostam őket, mintha vásároltam volna, holott nyilván ő is kimosta. H&M-et is néztem. Kondjuk ennmar. 68-as méretet abból azért volt.

Amúgy nem kell veszett sok ruha. 5 rugi, 5-10 body, 5 nadrág, egy-két csomag zokni, vastag és vékony pulcsikbol 5-6 bőven elég egy nyari babának. Meg nyári sapka nap ellen. Ennyit biztos össze lehet vadászni a H&M-en is. De Tescóban tuti. Nő meg töltik azokat a készleteket. Ne aggódj, lesz ruha.

2020. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
A tescos teljesen jo, sokat vettem onnan, online viszont kevés féle van. De nekem a reserveddel sincs bajom, kicsit vékony anyag, de szép minták szoktak lenni. Sinsay még nem próbáltam, de jo árban vannak. H&m a kedvencem nekem is, de résen kell lenni hogy mikor tesznek fel újakat és gyorsan megvenni, mert kifogynak fél nap alatt a szebbek /olcsóbbak.
2020. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Pepco is nálunk nyitva van.
2020. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk teljesen bevált a reserved. A sinsay majd jövő héten derül ki. Annyi pénzért amit kérnek a ruhákért jó minőség. Jobb mint a pepco és egyelôre tudtam válogatni a fiamnak aki nem egy dundus. Az f&f nála esélytelen, ami hosszban jó abba 2x fér bele, H&M nagyja ugyanez, rendelni nem merem, mert ahhoz meg drága, hogy fel se tudja venni.
2020. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!