Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ma sétára mibe öltöztessem a...

Ma sétára mibe öltöztessem a 3 hónapos babát? Kb 20 fok lesz.

Figyelt kérdés
az itthoni body rugdalózóra ráadok egy szőrös overalt, az jó lesz? + sapka természetesen
2020. ápr. 24. 09:49
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Na megjött az első hisztis, már vártam, ebben a kategóriában szinte kötelező :D


Nyilván sosem volt még tavasszal babám, honnan tudhatnám, mit kell ráadni? Mostanában nem jártunk ki a helyzetre való tekintettel, ezért tettem fel a kérdést. Kb. azt se tudom, én mit vegyek fel, de az mondjuk pont nem is érdekes.



Köszönöm a válaszokat egyébként 😊👍

2020. ápr. 24. 10:25
 12/28 A kérdező kommentje:
okes, overal elfelejtve, mindenki lelki biztonsága érdekében :)
2020. ápr. 24. 10:26
 13/28 anonim ***** válasza:
78%
Ebben en is mindig bizonytalan vagyok, 4 hónapos a babám. Én a hosszú ujjú bodyra + nadragra egy közepesen vastag kardigánt adtam, de aztán azon is lehuztam a cipzárt, mert en pólóban is izzadtam. Lábát egy vékony takaroval takartam be.
2020. ápr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Body rugi sapi es takaró. 15 hos a kicsi, de sosem adtam rá +1 reteget, najó talán az elején, elég fazós volt. Most bod, póló es naci van rajta. Neki a sapka gyengepont, telen nyáton lekapja szóval az felejtős...
2020. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
55%
A mi lelki biztonságunk érdekénen??Pont le...rom mive viszed ki a gyereked.Feltettél egy kérdést a többi valaszolt,mit hisztizel?Egy kis eszed van,kimész az udvarra,erkélyre,bàrhova egyből tudni fogod hogy egy polo elég!A gyerekre +egy réteg,tehát egy vékony pulcsi.
2020. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Én nem hisztiztem ellentétben veled, aki úristenezik. Nem úgy néz ki h lesz.arod miben van a gyerekem, mert kiakadtál :D


amúgy nincs erkély, sem udvar (különben egész nap kint lennénk), ezért nehéz megítélni ablakon keresztül.


végül overál lett, mert amúgy nagyon vékony az anyaga, le volt húzva a cipzár, és szemmel láthatóan elég jól érezte magát így. a szél is fújt.


köszönöm a válaszokat.

2020. ápr. 24. 14:53
 17/28 anonim ***** válasza:
65%

Hát, igen. Valahogy a magyar anyukák (tisztelet a kivételnek - én is az vagyok 😂), imádják túlöltöztetni a gyereküket.

Röhej ami megy.

Átmeneti overál 20 fokban, amikor az érezhető hőmérséklet napon 23-24, plusz a mózesben még 2-3 fokkal jellemzően több van (nyáron 5-10-zel)...

Közben anyuka valószínűleg egy szál pólóban. 🙈

Nézni se bírom az ilyet. Szerencsére téged nem láttalak 😂

2020. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Póló és dzseki volt rajtam, mivel fújt a szél. Ez kölcsönös, én is örülök, hogy nem láttalak ;)
2020. ápr. 24. 15:43
 19/28 anonim ***** válasza:
70%
Hol laksz te basszus az északi sarkon?😅Igaza van az előttem szólónak.Sajnos én is azt látom hogy két véglet van.Vagy az hogy nyáron is overált adnak rá,vagy az hogy télen szerencsétlen gyereknek kivan a lábaszára.Hát minden esetre nem lennék a gyereked helyében kérdező.
2020. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Jól van, hidd el, ő sem lenne a te helyedben :)
2020. ápr. 24. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!