Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam tegnap oltást kapott,...

A fiam tegnap oltást kapott, belázasodott tegnap is, ma is, ma 37,8 fok, erre már adhatok be lázcsillapito kupot? Ja és hogy öltöztessem éjjelre? Ilyenkor be kell öltöztetni? 4 honapos

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell azért jobban felöltöztetni, mert lázas. Nyugodtan adhatsz neki egy fél C-kúpot. Estére én is adtam neki.
2010. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad jobban beöltöztetni, mert úgy nem tud a teste megfelelően hőt leadni, ami csak emeli a lázat! Adj rá vékony, szellős ruhát, így hamarabb lemegy a láza is. Vigyázz, mert a túlöltöztetés elősegítheti a hirtelen csecsemőhalált is!
2010. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 38.5 alatt nem adtam soha lázcsillapítót,csak hűtőfürdőt csináltam.Vékonyan öltöztesd,és takard be,tévhit,hogy a lázat ki kell izzadni...
2010. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképpen csökkenteni kell a lázat. Már tegnap sem ártott volna.Én is adtam kúpot a babámnak. Nem túl kellemes lázasan lenni... egy doki
2010. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!Nekem azt mondta doki,38 fokig ne adjak lázcsillapitót.No,meg a korábban író dokinál már láz a 37,8?Állítólag az még hőemelkedés...

Na,de estére adj neki,ha úgy érzed melegszik.Azért este is nézz rá.Be ne öltöztesd jobban,mit szoktad.

2010. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel tegnap már lázas volt, és mivel ez estefelé ált. csak felfelé megy.de valóban ez még csak hőemelkedés...
2010. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38 felett szerintem,az alatt ne adj ,feleslegesen nem kell neki gyogyszer
2010. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!